FOTOGALERIJA: DVD Oroslavje proslavilo 90. obljetnicu
Svečanosti su nazočili gosti vatrogasci iz svih krajeva Zagorja, oroslavski gradonačelnik Emil Gredičak te zamjenik župana Krapinsko –zagorske županije Anđelko Ferek-Jambrek
Prošlog petka je u Domu kulture u Oroslavju proslavljena devedeseta godišnjica tamošnjeg Dobrovoljnog vatrogasnog društva. Svečanosti su nazočili gosti vatrogasci iz svih krajeva Zagorja, oroslavski gradonačelnik Emil Gredičak te zamjenik župana Krapinsko –zagorske županije Anđelko Ferek-Jambrek.
- Želio bih najiskrenije zahvaliti svima koji se bave vatrogastvom, pogotovo onima koji su u vatrogastvu gotovo čitav svoj život, poput nekoliko članova DVD Oroslavje, kojima su danas uručena priznanja za 50 i 60 godina aktivnog djelovanja, to je za svaku pohvalu – rekao je zamjenik župana dodavši kako je Krapinsko – zagorska županija u proračunu za 2018. godinu osigurala više sredstava za vatrogastvo u odnosu na lani – ravno milijun kuna. Mjesni župnik Dragutin Bosnar u sklopu svečanosti blagoslovio je vozila DVD – a.
Fotogaleriju s događanja možete pogledati OVDJE.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Lovci u šumi naišli na jeziv prizor! Odmah stigla policija
BRAVO: Posadili 25 novih stabala
Opet puno nesreća u Zagorju za vikend. Jedan biciklist teško ozlijeđen
U subotu u Repovcu završava ovogodišnje izdanje Zagorske trkačke lige
FOTO: Noćna drama: izgorjela dva auta koji nisu bili jedan kraj drugoga, koriste ih dvije sestre
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
