[FOTO] U tijeku je Mjesec kazališta u Oroslavju, slijedi još odličnih predstava
Manifestacija se održava povodom Međunarodnog dana kazališta
Ove subotu u Domu kulture Oroslavja u sklopu 13. Mjeseca kazališta u Oroslavju nastupila je Dramska sekcija Udruge umirovljenika Marija Bistrica s predstavom „Čista računica“. Manifestacija se održava povodom Međunarodnog dana kazališta.
U sklopu Mjeseca kazališta u Oroslavju u Domu kulture Oroslavje održat će se još nekoliko predstava.
Tako će se 16. ožujka u 19:00 sati „Smijeh nas veže i spaja“, AKUD „Žensko kazalište“ Gornje Jesenje i 23. ožujka u 19:00 sati „Bibi i bubi“ Kerekesh Teatar. Ulaz je besplatan za predstavu „Smijeh nas veže i spaja“ dok za dječju predstavu „Bibi i bubi“ koju će po prvi puta Kerekesh Teatar izvodi u Krapinsko-zagorskoj županiji je ulaznica 30,00 kn. Ulaznice za predstavu „Bibi i bubi“ možete kupiti u uredu Udruge mladih Feniks na 2. katu Oro tržnice ponedjeljkom, srijedom i četvrtkom od 16:00 do 20:00 sati te utorkom od 8:00 do 12:00 sati.
Mjesec kazališta u Oroslavju dio je projekta Oroslavski kulturnjak kojeg financira Ministarstvo kulture.
- Hvala pokroviteljima manifestacije Ministarstvu kulture Republike Hrvatske, Krapinsko-zagorskoj županiji i Gradu Oroslavju, te sponzoru Šatori Kontak i AqafilCRO d.o.o.. Hvala svim medijima koji nas prate Radio Stubica, Radio Marija Bistrica, Radio Zlatar, Radio Hrvatsko zagorje Krapina, Zagorski list, zagorje.com, Glas Zagorja i Zagorje International - poručuju organizatori.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Novi detalji užasa: Na terasi obiteljske kuće ubio mladića koji mu je dostavio hranu
Ponedjeljak donosi promjene: Kome stiže novac, a kome ljubav?
Hrabri Zabok pao tek u produžecima
Inker osigurao naslov dva kola prije kraja prvenstva
Mutak zabio za pobjedu
Pala čak 34 gola
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
