Službenici Ministarstva financija – Porezne uprave i Carinske uprave kreću u "akciju"
U sklopu redovnih nadzornih aktivnosti, ovlašteni službenici Ministarstva financija – Porezne uprave i Carinske uprave, ovoga petka i subote, provodit će pojačane nadzore fiskalizacije
U sklopu redovnih nadzornih aktivnosti, ovlašteni službenici Ministarstva financija – Porezne uprave i Carinske uprave, ovoga petka i subote, provodit će pojačane nadzore fiskalizacije za dio trgovina, taksiste i ugostitelje.
Nadzor će provoditi kod poreznih obveznika koji obavljaju djelatnost trgovine na malo na štandovima i tržnicama, taksi službu te u restoranima, picerijama, slastičarnicama, kafićima i sličnim objektima koji pružaju uslugu pripreme i usluživanja hrane i pića.
Ovlašteni službenici Porezne uprave samostalno, ali i u suradnji s drugim nadzornim službama kroz organizirane zajedničke akcije, tijekom cijele 2015. godine obavljaju nadzore kako bi utvrdili primjenjuju li se odredbe Zakona o fiskalizaciji u prometu gotovinom na zakonit način.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Teška nesreća u Zagorju: Žena ozlijeđena, prevezena u OB Zabok
Policija u Zagorju zaustavila vozača (65). Odmah je uhićen i doveden na sud
Službeno: Dalić objavio širi popis za Svjetsko prvenstvo, pozvan i golman iz Zagorja!
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Važna vijest za više od 100.000 građana: Konačno poznato kada kreće isplata, sve je spremno!
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
