Konstituiran novi Županijski odbor Mladeži HDZ-a
Nakon nedavne izborne skupštine Mladeži HDZ-a Krapinsko – zagorske županije, na kojoj je za novog predsjednika izabran Mišo Grilec, održana je i konstituirajuća sjednica novog županijskog odbora.
Nakon nedavne izborne skupštine Mladeži HDZ-a Krapinsko – zagorske županije, na kojoj je za novog predsjednika izabran Mišo Grilec, održana je i konstituirajuća sjednica novog županijskog odbora.
Za potpredsjednike su izabrani Danijel Bartolek iz Zlatar Bistrice, Ivan Filko iz Desinića, Miroslav Smetiško iz Lobora te Krunoslav Tušek iz Krapine. Županijski odbor je za političkog tajnika izabrao Gorana Vukmanića iz Pregrade, za organizacijskog tajnika Dalibora Hržicu iz Zaboka, a za novu glasnogovornicu Jelenu Galic iz Mača.
Ostali članovi predsjedništva su Tomislav Bajcer i Boris Hrestak iz Krapine, Marko Krepelnik iz Krapinskih Toplica, te Vedran Svedružić iz Radoboja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni hrvatski trener. Ostavio je neizbrisiv trag u domaćem nogometu
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Stubica se malo odvojila
Kovjanić sa četiri gola sve riješio u 25 minuta
Milanović o imenovanju veleposlanika: 'Pristajem na sve, kao očajna ljubavnica'
Snažna eksplozija uzdrmala zagrebački kvart!
Zagorski derbi pun uzbuđenja. Evo detalja
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
