[FOTOGALERIJA] Željko Bebek rasplesao posjetitelje na Bistričkoj noći
''Ljeto u Mariji Bistrici'' na vrhuncu
Velika manifestacija Turističke zajednice Općine Marija Bistrica ''Ljeto u Mariji Bistrici'' na svom je vrhuncu. Jučer je na rasporedu bila tradicionalna Bistrička noć. Ove godine glavna zvijezda bio je Željko Bebek.
Atmosferu je zagrijao već do 20.30 Domino, band koji je i nakon Bebeka zabavljao publiku na središnjem bistričkom trgu. A legendarni glazbenik, čiji je početak karijere obilježio jedan od najvećih rock sastava bivše države ''Bijelo dugme'', pokazao je da još uvijek vlada pozornicom i rasplesao je posjetitelje na ispunjenom bistričkom trgu. Kao i svake godine, Bistrička noć tradicionalno je imala i popratne sadržaje, a to su humanitarna ponuda kolača Udruge Hrvatska žena Marija Bistrica, lovački gulaš LD Fazan, fiš paprikaš ŠRD Šaran i ponuda vina Udruge vinogradara Marija Bistrica.
Slijedi Retro večer, pa koncerta Maje Šuput i Kumova
Nakon Bistričke noći slijede još dva koncerta dvije naredne subote na središnjem trgu u Mariji Bistrici. Zadnje srpanjske subote ''Ljeto u Mariji Bistrici'' donosi jedna novitet - veliku retro plesnu večer. Svi koji dođu na trg od 20 sati imat će priliku vratiti se u glazbenu prošlost. Za glazbeno evergrin putovanje bit će zadužen Dino Antonić & band. A ususret Danu pobjede i domovinske zahvalnosti, tri dana uoči praznika, u subotu 2. kolovoza od 20 sati na rasporedu je i veliki koncert Maje Šuput. Uz nju svirat će i odlični Kumovi, a tu je i ponuda vina Udruge vinara i podrumara Vinski vrh.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Policajac koji je autom sletio na njivu u Zagorju je malo popio i ide na disciplinski
Drama u obitelji: Otac sinu (32) rekao da pospremi sobu, a on eksplodirao - 'Je*o ti Bog ma*er'
Stižu nam kiša pa snijeg u Zagorje. Detalje donosi prognostičar Kristijan Božarov
Krapinsko - zagorska županija ponovno dobila nagradu za najbolji EU projekt
Liječnici se bore za život izbodenog policajca. Procurili detalji o napadaču
Sv. Nikola danas u Zlataru: Grad priredio poklon za najmlađe
Zagorcu stigla takva e-mail poruka od 'šefa' da sad i policija ima posla
Održana sjednica Skupštine Vatrogasne zajednice Krapinsko - zagorske županije
Sabor izglasao državni proračun. Glasanje je bilo 'na knap'
Policija objavila fotografiju ubojice iz Međimurja. Traže ga po Hrvatskoj i Sloveniji
Blagdansko veselje počinje: Sveti Nikola stiže u Westgate
Hranjenje ptica zimi
Black Friday u Vacomu: visoki popusti i red na blagajni!
Najljepši dar za vaš dom – svjež i zdrav zrak bez vlage i plijesni! Iskoristite posebnu akciju i ostvarite 40% popusta!
Zašto je Donja Stubica novo poželjno mjesto za život?
