Vrijedna donacija za sklonište Luč Zagorja
Članice i članovi HNS-a Krapinsko - zagorske županije ponovno su posjetili sklonište za životinje Luč Zagorja gdje su osim pružanja podrške vodstvu i volonterima u njihovoj brizi za životinje, predali donaciju suhe hrane te pokrivače koji će koristiti u skrbi za napuštene životinje.
„Ovom simboličnom akcijom želimo doprinijeti podizanju svijesti o zaštiti napuštenih životinja i njihovoj skrbi. Želja nam je potaknuti članice i članove HNS-a i sve ostale naše sugrađane na društvenu odgovornost i aktivizam u zajednici, posebno kad je riječ o zaštiti i pomoći onima kojima je ona potrebna, a u ovom slučaju to su napuštene životinje.“- istaknuo je tom prilikom predsjednik Županijske organizacije HNS-a Robert Šplajt.
Predaju donacije podržao je i županijski vijećnik HNS-a Anđelko Ferek - Jambrek koji je pozvao građane da posjete sklonište za životinje Luč Zagorja i podrže njihov rad. - Sve dok postoje napuštene životinje, njihovo udomljavanje trebalo bi biti prioritet, stoga i mi u HNS-u apeliramo na naše sugrađane da upravo pri nabavci kućnog ljubimca kao prvu opciju razmotre udomljavanje – rekao je županijski vijećnik Anđelko Ferek -Jambrek.
Članice i članovi HNS-a do kraja godine planiraju organizirati još jednu akciju prikupljanja hrane i potrepština za sklonište te pozivaju sve da im se u tome priključe.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Teška prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
