Vatrogasna mladež Podgrađa – Tugonice od sinoć u Fažani
U kamp još će ići mladi vatrogasci iz Bedekovčine te Gubaševa, Krapinskih Toplica, Donje Stubice, Slatine Tuhlja i Đurmanca
Sinoć je otvorena prva smjena 25. kampa vatrogasne mladeži Hrvatske vatrogasne zajednice u Fažani, a među ukupno 76 pripadnika vatrogasne mladeži, djevojčica i dječaka starosti između 11 i 17 godina, je i 14 mladih vatrogasaca iz DVD-a Tugonica - Podgrađe i jedna članica DVD-a Bedekovčina. Zapovjedenik prve smjene je Željko Odak iz DVD-a Bedekovčina, a voditelj je zaposlenik Hrvatske vatrogasne zajednice Tomislav Horvat.
Kako nam je rekao Željko Odak, sa smjenama se uobičajeno kreće odmah nakon kraja školske godine, no ove se godine krenulo kasnije, pa će umjesto uobičajenih oko 1500 djece ove godine kamp proći njih oko 800.
Iza Tugonice – Podragađa u kamp iz Krapinsko – zagorske županije ove godine putuje i vatrogasna mladež DVD-a Bedekovčina te Gubaševa, Krapinskih Toplica, Donje Stubice, Slatine, Tuhlja i Đurmanca.
Osim jutarnjih natjecateljskih vježbi te vatrogasnih vježbi za odrasle s cijevima prilagođenim djeci te strojevnih radnji, popodne ima vremena za igrice, natjecanje u odbojci, a slijedi i zabavna večer. U subotu će imati čak i izbor najbolje maske, frizure te miss i mistera smjene.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
Čak šest darivatelja ima 100+ darivanja: Zabočka akcija prikupila 92 doze krvi
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Muškarcu (86) stablo prikliještilo dio tijela, prevezen je u OB Zabok
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Preminula je Vedrana Rudan
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
