U nedjelju tradicionalna Biciklijada 4 kapelice
Organizatori su Turistička zajednica Marija Bistrica i Bluesun hotel Kaj, a suorganizatori VZO Marija Bistrica i Gradsko društvo Crvenog križa Donja Stubica
U ovo vrijeme u Mariji Bistrici obično kreće manifestacija “Ljeto u Mariji Bistrici”, no zbog situacije sa koronavirusom, ove godine program neće biti na razini prethodnih godina, tj. nema klasične manifestacije u svom punom obliku, no Turistička zajednica Općine Marija Bistrica i neke udruge ipak će organizirati neka događanja, pa između ostalog i tradicionalnu ljetnu biciklijadu 4 kapelice, a uz nju i hodočašće biciklista i to u nedjelju 14. lipnja.
Od 9 sati na rasporedu je sv. misa uz blagoslov biciklista i bicikala u crkvi na otvorenom bl. Alojzija Stepinca. Nakon mise od 10 sati slijedi uplata. Start biciklijade je u 10.30 sati, kod Crkve na otvorenom, a ruta u dužini od 13,5 km prolazi neposredno uz kapelice sv. Ladislava, sv. Marije Magdalene, sv. Roka i Prasvetišta na Vinskom Vrhu. Na odmorištima je planirano osvježenje, a cilj je u Bluesun hotelu Kaj, gdje je u 13 sati predviđen ručak. Kotizacija iznosi 20, a za djecu do 15 godina je besplatna. Pravila biciklijade: Svi sudionici biciklijade dužni su se strogo pridržavati svih prometnih propisa i strogo se pridržavati svih uputa organizatora. Za sve osobe mlađe od 16 godina nošenje zaštitne kacige tokom cijelog trajanja biciklijade je OBAVEZNO. Nošenje kacige se preporučuje i ostalim sudionicima biciklijade. Organizator upućuje sve sudionike događaja da se pridržavaju preporuka i mjera koji su propisani od strane HZJZ. Na samom mjestu okupljanja biti će dezinficijens za ruke za sve sudionike biciklijade. U slučaju lošeg vremena biciklijada se otkazuje. Organizatori su Turistička zajednica Marija Bistrica i Bluesun hotel Kaj, a suorganizatori VZO Marija Bistrica i Gradsko društvo Crvenog križa Donja Stubica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kolač bez šećera i brašna: Bake su ga radile prije 50 godina, a i danas svi traže recept
IZBIO POŽAR: Dva građevinska objekta u Zagorju gorjela, stigli detalji!
U Zagorju uhićen mladi muškarac. Doznaju se detalji
Danas provjerite račune: Gotovo 120.000 građana dobit će ‘neočekivano’ povećanje
Važna obavijest: Privremeno se zatvara cesta u Zagorju - krenuli radovi!
Pripremite se za čudo 21. ožujka: 3 znaka kojima zvijezde vraćaju dugove i donose neočekivani dobitak
Udruga Zagrljaj sigurnosti ovog četvrtka organizira kulturnu večer "Kulturom protiv nasilja"
Liječnici uklonili tumor težak 36 kilograma! Tim je predvodio naš bivši ministar
Stiže promjena vremena, upaljen meteoalarm: Očekujte snijeg i kišu
Sezona Ovna je stigla: Evo kako utječe na vaš znak ovog tjedna
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
