PROSLAVA JUBILEJA: Pedesetak bivših učenika evociralo uspomene na osnovnu školu
''Od koljevke pa do groba, najljepše je đačko doba'' – stara je izreka popularnija u prošlosti, pa i početkom osamdesetih godina. A upravo na početak osamdesetih školske uspomene u subotu su evocirali bivši učenici OŠ Marija Bistrica, koji su osmi razred završili 1983. godine.
Njih 50-ak iz tri razreda proslavili su ovu veliku obljetnicu, okupivši se najprije u školi i to sa svojim razrednicima, s kojima su završili osnovnoškolsko obrazovanje. To su Milica Hudek, Danica Ozimec i Zdenko Zorić. Nakon prisjećanja školskih dana u školi, uslijedio je i nastavak druženja, a prometnuo se na kraju i zaključak, kako ovo treba ponoviti već za pet godina, na 45. obljetnicu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Pohanje bez jaja i brašna: smjesa od 2 sastojka zbog koje meso ostaje sočno, a korica savršeno hrskava
Stiže novo zahlađenje: Snijeg moguć i u nizinama, temperature ispod nule
Odličan trik: Dodajte kap ove tekućine u teglu i cvijeće će bujati kao ludo
Teška prometna nesreća u Bedekovčini: Ozlijeđene tri osobe
[FOTOGALERIJA] Prekrasan dan u Zaboku: Svečano otvoren Park Milana Prpića
[FOTO] Tuhelj je disao kao jedno i pokazao koliko voli KUD Naša lipa: Predstavljanje Monografije nikog nije ostavilo ravnodušnim
Mladić (18) bez vozačke i pijan sletio s ceste. Teško je ozlijeđen
Neuroznanost nije rezervirana samo za laboratorije
Šok u susjedstvu: Slovenija uvela drastična ograničenja goriva, uključena i vojska
Županova poruka uz šestu godišnjicu velikog ''zagrebačkog'' potresa
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
