Počeo je ''Advent u Mariji Bistrici''
Jučer je počela velika manifestacija ''Advent u Mariji Bistrici''. Otvoreno je klizalište ''Bistrička ledena bajka'', na kojem će se moći klizati sve do 14. siječnja sljedeće godine.
Radno vrijeme je ponedjeljkom 15-20, od utorka do četvrtka 11-20, petkom i subotom 11-22 i nedjeljom 10-20 sati. Cijena klizanja s najmom klizaljki za 30 minuta je 2,70 eura, a sa vlastitim klizaljkama 2 eura. Klizalište neće raditi na Božić i Novu godinu. Na Badnjak i Štefanje radno vrijeme je 10-14, a na staru godinu 10 – 15 h, a na Sveta Tri kralja 11 – 20 sati.
Sinoć je u Domu kulture održana i kazališna predstava Kerekeš teatra ''U zdrav mozak''. Sjajna glumačka ekipa predvođena ocem i sinom Kerekeš ponovno je do suza nasmijala publiku, koja je skoro do kraja ispunila Dom kulture. U Vili Vladimir održan je pak Winter party.
Svečano otvorenje ''Adventa u Mariji Bistrici'' planirano je danas u 19 sati uz koncert grupe Vigor. Tematski prvi je vikend Vikend duhovne glazbe, što će se osjetiti sutra.
Već od 10 sati na središnjem bistričkom trgu, na rasporedu je Svečanost paljenja prve adventske svijeće uz nastup Vokalne grupa ''Wisła'' Poljske kulturne udruge ''Mikolaj Kopernik'', a potom slijede dva koncerta Duhovna glazbe, u 12 sati Zbora duhovne glazbe ''ŽOGE'', te od 17 sati grupe ''RIM''.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
