Prethodni članak

Pet koncerata u sklopu koncertne sezone Bistričkog zvukolika


Čak pet koncerata održano je ovoga tjedna u sklopu koncertne sezone Bistričkog zvukolika, u Domu kulture u Mariji Bistrici.

U ponedjeljak je nastupio profesor u Glazbenoj školi pri OŠ Marija Bistrica Branimir Norac, na klarinetu i glasoviru.

Drugoga dana nastupio je duo Paula Ćurić i Borna Dekanić na gitarama, a u srijedu Tomislav Špehar na violini i Zoran Resnik na violončelu.

Još jedan gitaristički koncert održan je u četvrtak, a nastupila je mlada gitaristica Danica Škreblin.

Za finale, u petak priređen je koncert na kojem su nastupile dvije sopranistice Marija Žalac  i Dea Qivlaku, te Božo Letunić na glasoviru.

Uz glavne izvođače priliku za nastup dobili su i učenici Glazbene škole pri OŠ Marija Bistrica, a održavane su i majstorske radionice.

Organizator je bio prof. Robert Međugorac iz Glazbene škole pri OŠ Marija Bistrica, a pokrovitelj Općina Marija Bistrica. 

Još članaka iz "Marija Bistrica"

Facebook