Obrazovanje za život i medijska pismenost mladih
Bila je to još jedna vrlo zanimljiva tribina
I ove godine nastavljena je praksa održavanja Korizmenih tribina u Svetištu MBB, koje moderira već nekoliko godina Branimir Bilić. Druga ovogodišnja tribina održana je u subotu u Dvorani Božanskog milosrđa. Gosti su bili Nedjeljko Marković, predsjednik Pragme i dr. sc. Lana Ciboci, komunikologinja, a govorili su na temu Obrazovanje za život i medijska pismenost mladih.
Bila je to još jedna vrlo zanimljiva tribina, u kojoj su gosti uz čitav niz konkretnih primjera približili prisutnim posjetiteljima ovu vrlo zanimljivu, ali i kompleksnu temu. Koliko mediji danas utječu na mlade?, Kako roditelji pristupaju tom problemu?, Koliko su mladi danas uopće medijski pismeni?, samo su neka od pitanja na koja su odgovore, kroz svoja iskustva dali uvaženi gosti. Uz Svetište, organizator tribina je i Ogranak Matice hrvatske u Mariji Bistrici.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Upravo upaljeni generatori: Prijeti nam noćna tuča
HDZ se oglasio o ilegalnom otpadu u Zagorju: 'Za eko-bombu dozvole je izdala KZŽ'
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
[FOTO] Duž pruge planulo nekoliko požara; Uzrok je iskrenje vlaka?
Oteo oružje zaštitaru pa pobjegao: Policija ga pronašla mrtvog u vozilu
Mnogima omiljeni proizvod povlači se iz trgovina: Pronađena opasna bakterija
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
