FOTO: Brojni sadržaji na Sportsko zabavnom vikendu
U sklopu velike manifestacije ''Ljeto u Mariji Bistrici'', jučer i prekjučer održan je Sportsko zabavni vikend, sa pregršt sadržaja na nogometnom igralištu i oko njega. Prekjučer je odigran ''Deklica kup'' – prvi nogometni turnir u Mariji Bistrici za djevojčice, o čemu smo posbeno pisali. Odigran je i turnir u uličnoj košarci, Mbasket.
Prekjučer je organizirano i gledanje nogometne utakmice Hrvatska –Španjolska sa Eura u Njemačkoj, a nakon toga koncert je održala grupa Novi svijet.
Dio Sportsko zabavnog vikenda bio je i besplatan zabavno-animacijski park za djecu i facepainting oba dana, jučer je na rasporedu bio i Turnir u igri ''Čovječe ne ljuti se'', zatim Susret mažoretkinja, te Predstava „Eko jelka i čarobna planeta“ kazališta Goranga i Nedjeljno popodne uz „Šarene loptice“.
Na susretu mažoretkinja sudjelovale su Bedekovčanske mažoretkinje, Zlatarbistričke mažoretkinje, Stubičke mažoretkinje – Shelly, Mažoretkinje Dubrovčan, Mačanske mažoretkinje – Alina, Mažoretkinje DND-a Budinščina i kao iznenađenje na kraju Mažoretkinje 60 + iz Jesenja.
Bogatu fotogaleriju susreta mažoretkinje pogledajte ovdje.
Ljeto u Mariji Bistrici u subotu 22. lipnja donosi Treću Ljetnu bistričku likovnu koloniju, koja počinje od 10.30 sati na središnjem bistričkom trgu. Otvorenje izložbe bit će u 19 sati u Općinskoj knjižnici i čitaonici Marija Bistrica, uz nastup Ženske klape ''Maria'' Udruge Stav. Na koloniji će sudjelovati: Zvonko Pižir, Damir Lukina, Juraj Lukina, Radmilo Mihajlović, Edina Šalić, Darinka Uzel, Mira Ivanković, Nevenka Vlašić, Robert Hikelman, Pera Šoltić, Petra Šoban, Vladimir Šuk, Drago Cvijetić, Mladenka Mikulec, Birgit Brlečić Pavlek, Ivan Čukelj, Lorena Škuranec, Andrea Pezić i Lana Petrinec, a voditelje je Željko Perešin. Večer će završiti u prekrasnom ambijentu Hudekove bašče uz koncert grupe "The Kazetofon", koji počinje u 21 sat. Organizator koncerta je Udruga ''Stav'', cijena karte je pet eura, a može se nabaviti u sustavu 'Entrio' ili na ulazu u Bašču pred sam koncert.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Roditelj upao u učionicu i vikao na učenika prvog razreda: 'Dijete se treslo, pozvana i policija'
TUŽNA VIJEST: Preminuo bivši župan i istaknuti hrvatski političar
HOROR: Nakon što su ugasili požar, vatrogasci pronašli mrtvo tijelo muške osobe
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Traže se veći porezi na slatka i alkoholna pića: 'Prejeftina su, a štete zdravlju'
Eksplozija u obiteljskoj kući! Sve službe na terenu
Na zgradu školske dvorane u Bedekovčini postavljen automatski vanjski defibrilator
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
