[FOTO] Bistrički osnovci priredbom zaključili prvo polugodište
U petak 22. prosinca u Domu kulture u Mariji Bistrici održana je tradicionalna priredba OŠ Marija Bistrica. Još jednom učenici su oduševili programom, koji su pripremili sa svojim učiteljicama.
Dramska skupina pod vodstvom Anite Klemar izvela je nekoliko igrokaza, nastupio je i Zbor pod vodstvom Katarine Bašić, zatim radijska grupa pod vodstvom Melite Petriš Banovec, vjeronaučna skupina pod vodstvom Barbare Sipine, a svoje pjevačke ili recitatorske točke imali su i niži razredi, kao i Područne škole Globočec i Selnica, te učenici posebnog odjela. Voditeljice su bile Ema Jantolek, Dora Šimunec, Tena Hudek-Bosanac i Petra Lacković.
Učenike, koji su još jednom oduševili pripremale su: Anita Klemar, Melita Petriš Banovec, Barbara Sipina, Katarina Bašić, Barica Topčić, Sanja Novak, Anica Gregurić, Ljiljana Kranjec, Jelena Novosel Ožeg, Agneza Grgić, Martina Ozimec, Maja Vlahović, Danijela Kreber, Ivana Ozimec i Jasna Milički.
Priredbi su između ostalih prisustvovali i ravnatelj OŠ Marija Bistrica Dominik Karajić, rektor Svetišta MBB-e i bistrički župnika preč. Domagoj Matošević i načelnik Općine Marija Bistrica Josip Milički.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
UPALIO SE HR112 ALERT: Poruke upozorenja u pola 4 ujutro probudile brojne Zagorce
U Hrvatskoj potvrđen slučaj gube - bolesti poznate iz biblijskih vremena
Zlatarska božićnica: Danas izbor najboljeg božićnog kolačića
Stiže promjena: Kakvo ćemo imati vrijeme za Božić?
FOTOGALERIJA: Laser show i Retro dance party na 'Adventu u Mariji Bistrici'
SDP KZŽ: 'Više nećemo odlučivati gdje će biti škole i parkovi, odlučivat će ministarstvo'
[FOTOGALERIJA] Dražen Zečić oduševio posjetitelje na oroslavskom trgu
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
