Deset im je godine tek. Dođite na slavljenički koncert Zbora ''Bistričko zvono''
Zbor Udruge umirovljenika Marija Bistrica ''Bistričko zvono'' ove godine slavi deset godina postojanja. Tom prigodom organiziran je koncert, koji će se održati ove subote u Domu kulture u Mariji Bistrici s početkom u 18 sati.
Gosti su Klapa ''Bistrica'' i Pjevački zbor Zlatar Bistrica. Zbor ''Bistričko zvono'' osnovan je 2014. godine, a prvi je nastup imao te godine na Susretu umirovljenika KZŽ-e, koji se tradicionalno održava na Dan državnosti u Mariji Bistrici. Umjetnički voditelji zbora bili su Katarina Bašić i Franjo Matok, a nakon korona pauze novim je umjetničkim voditeljem postao mladi, ali u pjevanju iskusni Jurica Gregurić, vrlo aktivan i u radu s mladima u Župi Marija Bistrica i dugogodišnji član Klape ''Bistrica''. Ulaz na ovaj slavljenički koncert je slobodan.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
[FOTOGALERIJA] Pobjednici 1. Zabočke čvrčkijade: ‘Spravili smo ih po starinski, po našem domaćem receptu’
Vozači, oprez: Ovo su kazne koje možete dobiti za nepoštivanje zimskih uvjeta, cifre nisu male
Pobjeda Toplica 2, klupski derbi za Toplice 3
Nove pobjede za Bedex 1 i Toplice 1
Otkriveno u kakvom je stanju pacijent koji ima gubu! Iz bolnice stižu detalji o mogućnosti širenja bolesti
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
