Bistrički školarci dan svoje škole obilježili u prirodi
Obilježen Dan OŠ Marija Bistrica
U petak je obilježen Dan OŠ Marija Bistrica. S obzirom na epidemiološke uvjete dan škole ove je godine obilježen na malo drugačiji način, koji je na kraju ispao kao pun pogodak. Naime, svaki je razred za se isplanirao neke od aktivnosti na otvorenom.
Učenici su se sa svojim učiteljima odlučili za druženje, pješačenje i razbibrigu na svježem zraku kako bi učenici dobili barem malu šansu osjetiti „duh“ izleta za kojeg su zakinuti ove školske godine. Neki su pri tome posjetili neke od bistričkih znamenitosti, neki organizirane radionice, neki su jednostavno uživali u igri i druženju na otvorenom, a neki si sami pripremili i obrok. Sve je bilo prilagođeno kako uzrastu, tako i epidemiološkoj situaciji. Ovakav način obilježavanja Dana škole pojasnio je i ravnatelj Dominik Karajić.
''Naša draga „škoulica“ odlučila je proslaviti svoj rođendan u prirodi. Poželjela je sportom i drugim aktivnostima svojim učenici dati ono najvažnije, zdravlje, druženje, glazbu i ljubav. Kako smo zakinuti za izlete i svega lijepog zbog pandemije, odlučili smo se boriti sportom protiv bolesti.
Kada ti je ravnatelj „tjelesnjak“, sport ti ne gine. Hvala načelniku Josipu Miličkom, na posjeti i čestitkama povodom dana škole. Hvala i svim roditeljima koji su se uključili u organizaciju naše proslave i dočekali učenike s igrama, kolačima, roštiljem i animacijama. Hvala učenicima i učiteljima na svakom trudu i organizaciji jednog ovakvog, svrsishodnog događaja. Kao ravnatelju, u srcu mi je velika želja imati jedno divno zajedništvo u našem kraju, kako bi naša djeca odrasla u sigurnom okruženju i osjetila, kako smo svi na istom putu, a to je odgajati ih u vrijedne i moralne ljude.'' – rekao je Karajić i dodao čestitku: ''Drage učiteljice i učitelji hvala Vam što dajete nadu i pružate oslonac svakom djetetu bezuvjetno i ravnopravno. Koristim priliku da uputim iskrene čestitke za Dan škole svim našim učenicima i zaposlenicima sa željom da nastavimo nizati uspjehe i ostvarivati zacrtane ciljeve, vodeći se kao i do sada isključivo najboljim interesom naših učenika. Izrazito smo ponosni na uspjehe učenika naše škole na raznim školskim, županijskim i državnim natjecanjima, zahvaljujem svim mentorima što su ih izveli, pripremili i usmjerili. Odličnih i uspješnih učenika ima stvarno mnogo, želimo im samo da tako nastave i dalje budu aktivni, vrijedno uče i pobjeđuju. Ovu čestitku završavamo uz nadu da će sljedeća školska godina biti još uspješnija. Svima želim sretan dan škole!'' – zaključio je ravnatelj bistričke škole.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Pročitajte što vam zvijezde predviđaju danas
STRAVA I UŽAS: Uhićen muškarac (70). U vjerskoj zajednici silovao mladu djevojku (22)
Žene u zdravstvu - tema okruglog stola koji je pokazao koliko sustav počiva na njima
U Zagorju sutra bez struje nekoliko mjesta i jedan grad
Milički: ''Groblje je razglednica mjesta u koje ulazite, odraz nas koji živimo u njemu''
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
