HSS obilježio 143. godišnjicu rođenja Stjepana Radića i 146.godišnjicu rođenja dr.Antuna Radića
Županijska organizacija HSS-a Krapinsko-zagorske je tradicionalno obilježila 143. godišnjicu rođenja osnivača Hrvatske seljačke stranke Stjepana Radića i 146.godišnjicu rođenja dr.Antuna Radića, hrvatskih velikana i osnivača HSS-a...
Županijska organizacija HSS-a Krapinsko-zagorske je tradicionalno obilježila 143. godišnjicu rođenja osnivača Hrvatske seljačke stranke Stjepana Radića i 146.godišnjicu rođenja dr.Antuna Radića, hrvatskih velikana i osnivača HSS-a ,polaganjem cvijeća i paljenjem svijeća ispred biste Stjepana Radića u Maču,koju su 1937.godine postavili mještani inicijativom obitelji Petanjek.
Prigodnim govorom okupljenima članovima i mještanima se je obratila potpredsjednica HSS-a i predsjednica Županijske organizacije HSS-a Krapinsko zagorske županije Vlasta Hubicki.
Vlasta Hubicki je u svom govoru istakla da vrijednosti koje su isticali velikani Hrvatske braća Radić,a to su rad,pravica i briga za pojedinca danas imaju najvažniju ulogu u društvu.
ŽO HSS će se kroz svoje daljnje političko djelovanje zalagati da politika ne bude svrha sama sebi,već da briga za boljitak i razvoj općina,gradova i Krapinsko –zagorske županije,bez obzira na političke boje,bude na prvom mjestu.
U mačanskoj župnoj crkvi je služena Sveta misa zadušnica za braću Radić ,kao i za sve preminule članove HSS-a i branitelje.
U nastavku je održana sjednica županijskog Odbora na kojoj su analizirani rezultati izbora za EU parlament. Županijska organizacija HSS-a Krapinsko zagorske županije zahvaljuje svim biračima koji su na koalicijskoj listi 6 –HDZ/HSS/HSP AS/BUZ/ZDS/HDS zaokružili br.5 Marijanu Petir ( HSS ) i time je ona osvojila najviše preferencijalnih glasova na koalicijskoj listi.
Marijana Petir će u EU parlamentu zastupati hrvatsko selo i poljoprivredu,te se zalagati za ravnomjerni razvoj Republike Hrvatske.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
[FOTO i VIDEO] U Zaboku otvoren prvi McDonald's u Zagorju! Pogledajte kako izgleda
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati zagorski direktor i političar
NOĆNA DRAMA: Policija upala u zabočki kafić, uhitila 32-godišnjaka, a onda se akcija nastavila...
Zagorci, spasite nekome život: Darujte danas krv u Zlatar Bistrici
Vlak usmrtio muškarca! Identitet mu je trenutno nepoznat
Vremenska prognoza za Zagorje: Evo kad je moguća kiša
Željko Kerum završio u zatvoru! Blagdane će provesti iza rešetaka
Povijesna odluka za vozače: Sabor donio zakon koji zauvijek mijenja način vožnje u Hrvatskoj
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
