Gaj spreman za natjecanje u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi
U novu sezonu Gaj, pod vodstvom trenera Maria Babića, kreće s gotovo istim igračima koji su i izborili nastup u trećoj ligi. U klub je došao jedino Dario Kralj iz Oštrca, a ponovo se aktivirao golman Karlo Čehulić. Za razliku od igračkog sastava, veće promjene je doživjelo igralište.
Natjecanja u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi – središte počinju posljednje subote u kolovozu, 25. i 26. kolovoza. Jedini zagorski predstavnik, Gaj iz Mača, u prvom kolu gostuje kod Dubrave.
U novu sezonu Gaj, pod vodstvom trenera Maria Babića, kreće s gotovo istim igračima koji su i izborili nastup u trećoj ligi. U klub je došao jedino Dario Kralj iz Oštrca, a ponovo se aktivirao golman Karlo Čehulić. Za razliku od igračkog sastava, veće promjene je doživjelo igralište.
Ljetna stanka je iskorištena da se stvore potrebni uvjeti za igranje u trećoj ligi. Prošireno je igralište, a u tijeku su i ostali radovi. Tribina će imati 350 sjedećih mjesta, a u planu je i dodatna tribina za posebne goste. Uređuju se i prostorije kluba, na katu će se napraviti još dvije svlačionice i dodatni sanitarni čvorovi. Dodatno je uređeno i pomoćno igralište na kojem se i trenira pa se tako se čuva glavno igralište.
Iako su radovi u tijeku, za prvu utakmicu na domaćem terenu, 2. rujna protiv Vrbovca, sve će biti spremno – kažu u mačanskom klubu.
Probat će dogovoriti da se Kup utakmica protiv Mladosti iz Marije Bistrice, 19. kolovoza, umjesto u Maču, odigra u Mariji Bistrici.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
Ovo je najveća mana vašeg horoskopskog znaka kada je riječ o ljubavi
Potvrđeno trostruko povećanje plaća za dio Hrvata, prva isplata već u veljači
Muškarac (38) godinama skupljao dječju pornografiju i dijelio ju drugima
Netko je u Hrvatskoj osvojio više od 147.000 eura na Eurojackpotu! Evo kamo ide lova
Ova 2 znaka u veljači privlače novac kao magnet, prilike im stižu sa svih strana
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
