Gaj Mače poražen kod Trešnjevke
3. NL centar, 28. kolo
Danas je odigrano 28. kolo 3. NL centar. Gaj Mače je gostovao kod Trešnjevke, koja je slavila sa 2:1. Domaćini su svoje golove zabili već u prvoj četvrtini utakmice, praktički su u pet minuta riješili pitanje pobjednika. Vladimir Burić doveo je domaćine u vodstvo u 18. minuti, da bi Karlo Josipović u 23. minuti pogodio za 2:0. U nastavku Mario Brlečić uspio je smanjiti u 57. minuti, pogodivši za konačnih 2:1. Ovom pobjedom Trešnjevka je preskočila Gaj na osmom mjestu sa 38 bodova. Gaj ima na devetom mjestu 36, a već u nedjelju u 29. kolu čeka Mladost Petrinja, koja je stigla na dva boda zaostatka na 11. mjestu. Na vrhu je čini se sve riješeno, jer je u derbiju Karlovac pobijedio Vrapče 1:0 i odvojio se na 13 bodova.
3. NL – centar, 28. kolo
TREŠNJEVKA – GAJ MAČE 2:1 (2:0)
SUCI/SUTKINJA: Barišić, Jović, Brozović GLEDATELJA: 80
STRIJELCI: 1:0 Burić 18, 2:0 Josipović 23', 2:1 Brlečić 57'
TREŠNJEVKA: Balley, Dujmović (87' Crnjak), Budimir, Agatić, Josipović (87' Jančić), Carl, Mioč, Pereža, Godić (21' Josić), Grbeša, Burić (67' Radović); trener: Dario Jančić
GAJ: Tor, Vukadin, Postonjski, Haramustek, Cvrtila (75' Pranjić), Gajski, Deak (46' Brlečić), Baneković, Mazalović (46' Šaban), Krpanec, Gregurić (46' Sedak); trener: Marijan Glavica
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nije sol: Led sa stepenica nestaje za čas uz 1 jeftin sastojak koji imate u kući
Poznata hrvatska TV novinarka ide u mirovinu: 'Odlazim kao vjerojatno posljednja'
Meteorolog otkrio do kad će padati snijeg: 'Nakon toga stiže novo upozorenje'
Povlači se čak 9 proizvoda tvrtke Nestlé: 'Ne dajte ih djeci, vratite ih u dućane, vraćamo novac'
Stiže još jači snijeg: DHMZ podigao stupanj upozorenja za Zagorje, Zagreb, Međimurje, Podravinu...
[FOTO] Zapeli na zatvorenoj magistrali: HGSS zbog leda evakuirao obitelj s troje djece
Drama kod privođenja: Umirovljenik vrijeđao policajce - 'Vi dva idioti, glupi majmuni, je*at ću vam mater!'
'Prva strela Zagorja': Prijavite se i osvojite vrijedne nagrade
VIDEO: Djelatnici Hitne morali čistiti snijeg da bi došli do pacijenata: ‘Pa je li ovo normalno?’
U čast pokojnom Zdravku Šoštariću: Okupili se Svetotrikraljski čestitari zvjezdari
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
