Rashida Manjoo u posjeti Domu za psihički bolesne odrasle osobe
Posebna izvjestiteljica Ujedinjenih naroda za nasilje nad ženama Rashida Manjoo iz Južnoafričke Republike posjetila je u nedjelju u sklopu službenog posjeta Hrvatskoj Dom za psihički bolesne odrasle osobe Lobograd.
U Domu Lobograd dočekali su je ravnatelj Dubravko Žerjavić te socijalna radnica i voditeljica službe Karolina Martinuš koji su je upoznali s radom ustanove, te projektima koji se provode unutar Doma.
Manjoo je razgovarala s djelatnicima i korisnicima Doma, a posjetila je i kuću za organizirano stanovanje korisnika u Zlataru.
- Jako sam zadovoljan i počašćen što je posebna izvjestiteljica UN-a za nasilje nad ženama posjetila upravo Lobograd. Mi smo otvoreni za svaki posjet i suradnju. Jako ju je zainteresirano naš projekt organiziranog stanovanja, a s korisnicima je popričala i nasamo – rekao je ravnatelj Žerjavić.
Inače, Rashida Manjoo nije davala izjave za medije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Policija upala u kuću u Zaboku pa ostala u šoku: Prizor ih je potpuno zatekao!
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Dio Hrvata uskoro neće moći pristupiti internetu na mobitelu: Mreža se gasi i u Zagorju!
Potres u Hrvatskoj uznemirio građane: 'Zvučalo je strašno... kuća je jako podrhtavala'
Tragično preminuo kadet David: 'Pozlilo mu na obuci'
Tko se mučio, mučio se: Ova 3 znaka od travnja okreću novi list, čeka ih brdo novca i sreća kakva se ne pamti
Jedan znak u travnju ima nevjerojatnu priliku za dobitak na lotu: Sudbina rijetko šalje ovako jasan signal
Zabok zasluženo slavio protiv Alkara
DVD Škarićevo nastavlja razvoj: potvrđeno vodstvo i dodijeljena priznanja
Sve se mijenja 1. travnja: 3 znaka ulaze u 3 godine blagostanja - tvrde astrolozi
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
