Zagorske frizerke u Parizu doznale sve o novim trendovima u frizurama i šminkanju
Naša Zagorka Višnja Loparić istaknula je kako su se na natjecanju mogle vidjeti različite frizure i make upovi, puno novih trendova i noviteta te usvojiti nova znanja i iskustva, jer je riječ o najvećem i najpoznatijem sajmu kozmetike u Europi
U Parizu je održano Svjetsko prvenstvo frizera i kozmetičara koje su posjetile i članice Obrtničke komore Krapinsko-zagorske županije. Sudjelovalo je ukupno 50 zemalja te oko 4.000 sudionika i natjecatelja. Iz Hrvatske je kao predstavnica HOK-a u Pariz stigla delegacija od pet natjecatelja u pratnji trenera koji su članovi Ceha frizera HOK-a.
Prestige bridal style
Natjecatelji koji su predstavljali Hrvatsku na ovogodišnjem prvenstvu nastupili su u različitim kategorijama muških i ženskih frizura na lutkama ili sa živim modelima, među njima najbolji rezultat je polučila mlada Matea Mesić iz Velike Gorice. Matea je osvojila brončanu medalju u kategoriji " prestige bridal style ", vjenčana frizura i make up. Nova iskustva, trendove i novitete u šminkanju i frizurama u Parizu su potražile i naše Zagorke: Višnja Loparić, vlasnica Frizerske radnje za žene i muškarce iz Lobora i predsjednica Ceha frizera Obrtničke komore Krapinsko – zagorske županije, članica Ceha frizera Hrvatske obrtničke komore te članica trenerskog tima hrvatskih natjecatelja na svjetskom prvenstvu, članice Ceha frizera Obrtničke komore Krapinsko - zagorske županije Liljana Cvrtila, vlasnica Frizerskog salona Liljana iz Krapine, Renata Šćukanec Hopinski, vlasnica Salona ljepote Renata iz Velikog Trgovišća kao i Vesna Gučin Županić, vlasnica Salona za njegu i održavanje tijela Donattela iz Zlatara.
Najveći i najpoznatiji sajam
Naša Zagorka Višnja Loparić, članica trenerskog tima hrvatskih natjecatelja na svjetskom prvenstvu istaknula je kako su se na natjecanju mogle vidjeti različite frizure i make upovi, puno novih trendova i noviteta te usvojiti nova znanja i iskustva, jer je riječ o najvećem i najpoznatijem sajmu kozmetike u Europi. U modi je bojanje u pastelne boje, u rozo, ljubičasto i plavo. No, nosi se sve, ovisi o osobnosti svake osobe, no i dalje se najviše nose kovrče i valovita kosa – rekla je Loparić. Hrvatska obrtnička komora kao punopravni član OMC-a već niz godina omogućuje hrvatskim frizerima sudjelovanje na Svjetskom prvenstvu frizera i kozmetičara, na čemu se zahvalila Hrvatskoj obrtničkoj komori i Dragutinu Ranogajcu, a isto tako i podršci od strane Obrtničke komore KZŽ i predsjednika Davore Pleška te pozvala mlade iz Zagorja, talentirane kolegice i kolege da se prijave i sudjeluju na državnom prvenstvu frizera i kozmetičara jer imamo što pokazati.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Dobre vijesti za tisuće obitelji: Uskoro počinje isplata naknada
Donesen je novi Zakon o naplati cestarine: Evo kako će izgledati vožnja autocestom
FILMSKA POTJERA: Autom jurio u suprotnom smjeru, policija pod rotirkama u lovu
CIAK Grupa se očitovala i tvrdi: Požar neće značajnije utjecati na poslovanje naše grupe
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati zagorski direktor i političar
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
