Video Kaje, malog zaljubljenika u gljive, će vas naprosto oduševiti
Otac Kristijan ga od malih nogu uči o gljivama i vodi u šumu
Na nedavno održanom prvom Međunarodnom festivalu gljiva u Oroslavju našli su se brojni zaljubljenici u gljive, a među njima i šestogodišnji Kaja Breber Sojč, sin tajnika GD Maglen.
Kako nam je rekao njegov otac koji ga od malih nogu uči o gljivama i vodi u šumu, Kaja već, iako mu je tek šest godina, podosta zna o gljivama.
A to možete vidjeti i iz našeg videa koji je zabilježen na Međunarodnom festivalu gljiva u Oroslavju na kojem Kaja znalački prepoznaje izložene gljive i nalazi ih u knjizi. Za zalaganje dobiva nagradu, a njegova reakcija naprosto obara s nogu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Peto dijete u obitelji Petek
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
