Thompson odgovorio Tomaševiću: 'Demantiram te neistinite i zlonamjerne informacije'
Foto: PIXSELL
Na društvenim mrežama Marka Perkovića Thompsona objavljena je reakcija na tvrdnje vezane uz njegov nastup na jučerašnjem dočeku rukometaša u Zagrebu.
"MPT tim najoštrije demantira neistinite i zlonamjerne informacije koje su puštene u eter. Doček hrvatskih sportaša nikada nije bio, niti će ikada biti naplaćen od strane Thompsona ili njegovog tima, jednako kao i prošle godine, kada je organizator dočeka bio Grad Zagreb. Svaka tvrdnja koja sugerira suprotno je netočna i obmanjujuća", napisano je na Facebooku.
Također je objavljeno tko je izabrao pjesme, budući su dan nakon dočeka mnogi istaknuli činjenicu da nije izveo "Bojnu Čavoglave". Među njima je i gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević, koji je ustvrdio je da mu Vlada nije dozvolila da otpjeva tu pjesmu i uzvikne "Za dom spremni".
"Naglašavamo da izbor pjesama na sportskim dočecima isključivo rade sami sportaši, sukladno vlastitim željama i emocijama koje ih vežu uz pojedine pjesme. U to se ne miješa niti izvođač, niti njegov tim", stoji u objavi.
"Marko Perković Thompson iznimno je počašćen činjenicom da njegove pjesme prate i obilježavaju velike sportske uspjehe hrvatskih sportaša te da su dio njihove motivacije, zajedništva i ponosa", zaključuje se.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
Veliki uspjeh: Hrvatska u finalu Eurosonga nakon napete polufinalne večeri!
Preokret 20. svibnja mijenja sve: 3 znaka rješavaju obiteljski problem i dobivaju neočekivan novac!
Teška nesreća: Autom sletio na gradilište, vozač prevezen u Opću bolnicu
Liječnici OB Zabok završili dvije prestižne edukacije iz laparoskopske kirurgije hijatalnih hernija
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
