Stranci oduševljeni našom Arijanom: 'Ona je najljepša predstavnica Hrvatske ikad'
Komentatori diljem svijeta ne prestaju se diviti našoj Krapinčanki: 'Ona je buduća Miss Universe svijeta"
Mlada Krapinčanka Arijana Podgajski (19), koja je sinoć osvojila titulu Miss Universe Hrvatske, ubrzo je osvojila simpatije mnogih komentatora na društvenim mrežama diljem svijeta.
Kako prenosi Index, stranci su joj uputili mnoštvo komplimenata.
"Wow, ovo je najljepša djevojka koju su Hrvati ikada poslali da ih predstavlja na izboru", napisao je jedan komentator.
"Mislim da bi mogla pobijediti", "Buduća Miss Universe svijeta", "Hrvati na izbor šalju jaku kandidatkinju", "Ova djevojka je jednostavno predivna", nizali su se komplimenti, prenosi Index.
Inače, Arijana je visoka 170 centimetara, studira na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu i zna engleski. Voli trenirati kod kuće, vježbati jogu, šetati prirodom, čitati dobru knjigu. Ponosna je na sebe jer u svim lošim situacijama uvijek pokušava pronaći nešto dobro i poučno. S majkom je posjećivala sklonište za napuštene životinje te ih izvodila u šetnju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Turistička zajednica područja Donja Stubica i Gornja Stubica ima novu direktoricu
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Na području grada Varaždina kreće dezinsekcije komaraca
Grad Zabok ulazi u završnu fazu projekta PARKS
Lidl povukao popularni proizvod zbog prisutnosti bakterije Bacillus cereus: 'Vratite ga u bilo koju našu trgovinu'
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
