Priča oko Dejana Lovrena se zahuktava: Večeras gostuje u 'Bujici' kod Bujanca
Dejan Lovren, oko čijih se stavova, no prije svega ponašanja u javnosti, proteklih dana poprilično puno raspravlja, večeras će gostovati u tv emisiji Bujica, kod kontroverznog televizijskog voditelja Velimira Bujanca.
Time se maloprije pohvalio i sam Bujanec na društvenim mrežama.
"U zadnjoj Bujici 2022. godine, prije blagdanske stanke, čast nam je ugostiti hrvatskog nogometnog reprezentativca – Dejana Lovrena. BEZ CENZURE: Lovren kakvog još niste imali prilike vidjeti pred kamerama”, napisao je Bujanec.
U emisiji će, pretpostavljamo, Lovren vjerojato govoriti i o snimci na kojoj se vidi kako je nedavno u kafiću u Velikoj Gorici izvikivao ustaški pozdrav 'Za dom - Spremni', a u čemu, kako je već komentirao, ne vidi ništa sporno.
Prethodni članak
Sljedeći članak
SPEKTAKL: Hit pjevač održat će veliki koncert na Adventu u Oroslavju
Radna nedjelja: Sud upravo osudio Zagorca na sedam dana zatvora
Preminuo je legendarni Zlatko Varga
Muškarac, žena i četvero djece otrovali se monoksidom, stršljeni im začepili dimnjak
Zagorec godinama zlostavljao ljubavnog partnera, a sad ga premlatio štakom i završio u zatvoru
ŠOK I NEVJERICA: Preminuo je poznati nogometni trener. Zadnje je trenirao Gaj Mače
Prijavite se! Općina objavila oglas za prijam u službu Višeg referenta - komunalno-prometnog redara!
NESREĆA U ZAGORJU: Auto naletio na pješakinju, prevezena u OB Zabok
NE KONZUMIRAJTE! Povlači se popularni začin: 'Nije siguran za jelo'
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
