Mojmira o trenutku na RTL-u koji nikada neće zaboraviti: ''Mislila sam da ću imati srčani udar''
Mojmira Pastorčić, urednica i voditeljica popularne emisije RTL Direkt, uvijek je rado viđeno lice na malim ekranima. Mojmira je, povodom obilježavanja 20 godina RTL-a, progovorila o svojim počecima na toj televiziji, ali i o svojem sadašnjem poslu.
Na RTL je došla prije 20 godina. “Došla sam na RTL jako davno, bila sam još klinka. To je bilo prije točno 20 godina. To znači da sam imala 21 godinu. Bila je audicija na faksu, kao dolazi RTL, ja sam se prijavila i evo me 20 godina kasnije na istom mjestu, ali ono što je zanimljivo je što sam imala zapravo tu sreću da sam u 20 godina radila cijeli, različiti dijapazon stvari.
Od toga da sam bila taj junior novinar koji sjedi tamo na desku, nešto kopa, pomaže drugima. Bila sam reporter, bila sam urednik, sad sam voditelj. Prošla sam sve živo i na tome sam zapravo jako zahvalna”, rekla je Mojmira.
Grozni trenuci
S obzirom na njezin višegodišnji staž na RTL-u, bilo je i trenutaka kojih se nerado sjeća. “Uvijek se sjećaš tih groznih stvari, barem sam ja takva, pa se sjećam kad sam tek došla i imala sam 21 godinu i sjedim u redakciji i dolazi mi taj jedan stariji kolega i govori mi: ‘Ti nazovi Haag, nazovi Florence Hartmann, pitaj je jesu li digli ovu optužnicu‘, a ja: ‘Kako ću je ja nazvati? Ja da nju nazovem? Na kojem jeziku ću je pitati?’.
Ja sam bila van sebe, išla sam u zahod malo se ohrabriti i onda sam je nazvala. To su te neke stvari bile. Kad sam došla, osjećala sam se kao malo dijete koje sad radi neke ozbiljne stvari pa onda na početku radiš svakakve greške, ali zapravo se brzo privikneš.
Sjećam se kad sam prvi put išla na javljanje uživo, mislila sam da ću imati srčani udar. To ti tako bude jedan put, drugi put malo manje, treći put ništa i tako je sa svime. U početku ti je nervoza, u početku ti je grozno, ali onda nekako počneš se u svemu snalaziti puno bolje”, poručila je Mojmira Pastorčić za RTL.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Detalji užasa u Bedekovčini: Muž ju ubio na rođendanu. Oglasila se policija i Zavod za socijalni rad
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
