Luda zabava, ali i humanitarna nota Noći zagorski studenata
Zagorski studenti ponovo su pokazali kako mogu napraviti najveću studentsku feštu u Zagrebu.
Roko & Akademija bila je puna do zadnjeg sjedećeg i stajaćeg mjesta. Deveta Noć zagorskih studenata u Zagrebu u organizaciji Udruge zagorskih studenata okupila je oko 1100 studenata, ali i sve one željne dobre zabave i druženja.
Glazbeni sastav Fakini rasplesao je sve prisutne i zabavljao ih do ranih jutarnjih sati, a gošće iz Dalmacije, klapa Nuša, otpjevale su nekoliko pjesama, među njima i Suzu za zagorske brege. Ova Noć bila je posebna po tome što su se skupljali dobrovoljni prilozi za studenta Katoličko - bogoslovnog fakulteta, Marka Leskovara iz Vinica, kojemu je izgorjela roditeljska kuća. Dvije članice Udruge obučene u etno - obilježja skupljale su priloge.
Studenti su se pokazali velikodušnima i skupljeno je 1000 kuna. Udruga će uz pomoć sponzora donirati još 1500, tako da će se studentu Marku Leskovaru donirati sveukupno 2500 kuna. Do ranih jutarnjih sati studenti su plesali i pjevali uz Fakine, a u pauzama ih je zabavljao DJ Korni. I ovaj put zagorski studenti pokazali su da znaju napraviti dobru feštu, a Udruga zagorskih studenata time je postala još prepoznatljivija i pokazala da na pravi način promovira Zagorje i tradicijske običaje svoj kraja.
Što se tiče planova Udruge, slijede pripreme za studentsko hodočašće u Mariju Bistricu i to krajem 5. mjeseca, a nakon toga za projekt "Tko smo? Što smo? Odakle smo?" u sklopu kojeg će Udruga u centru Zagreba promovirati turističku, kulturnu i gastronomsku ponudu Zagorja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Velika krađa u Zagorju. Šteta oko 150 tisuća eura
Eksplozija u Zagorju! Poznati su službeni detalji, policija otkrila što se dogodilo
Pijte vodu s malo ovog začina svako jutro i samo promatrajte kako ova sjajna mješavina brzo topi masnoću
Lijepa vijest iz Opće bolnice Zabok: Deveto dijete obitelji Bogdan
Jeste li je vidjeli? Nestala je Iva, policija moli pomoć
Ova 3 znaka plivat će u novcu, zvijezde im otvaraju put do neviđenog bogatstva
Netko je u Hrvatskoj osvojio 400.000 eura na Eurojackpotu! Zna se kamo ide lova
PROMETNA NESREĆA: Sudarila se tri auta
Hrvati dočekali veliku promjenu u trgovinama: 'Potrošači su jako zadovoljni'
Novi udar na novčanike: Ova važna usluga uskoro poskupljuje za 60 posto
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
Ne treba vam iskustvo: Evo kako se možete uključiti u veliko zimsko prebrojavanje ptica
