[LIJEPI JUBILEJ] Treća generacija zabočkih gimnazijalaca obilježila 50. obljetnicu mature
Treća generacija zabočkih gimnazijalaca koji su se u tu školu upisali 1965., a maturirali 1969. godine, okupili su se ovog vikenda u Srednjoj školi Zabok kako bi obilježili taj lijepi jubilej.
Okupilo se više od tridesetak bivših učenika, a danas većina umirovljenika koji su imali zavidne karijere u medicini, elektrotehnici, strojarstvu, pedagoškom radu, novinarstvu, politici…, jer većina učenika te generacije, ali i ostalih zabočkih generacija gimnazijalaca je u pravilu završavala fakultete i stjecala visoke društvene statuse.
Mnogi su na ovo druženje donijeli slike iz gimnazijskih dana, a na proslavu su došli i razrednik A razreda Zvonko Perović i B razreda Fanika Perica. Uz prigodne poklone profesorima ugodno iznenađenje su bile prigodne majice „50 godina mature“ koje je svim slavljenicima poklonio Josip Perinić te lijepa i ukusna torta uz natpis „Gimnazija Zabok“ koju je ispekla Nevenka Uvodić (Dijanić).
-Svaka pohvala onima koji su se najviše trudili oko ove uspješne fešte, a to su Ana Pavrlišak (Krivošić), Božena Govorčinović (Brlek) i Marijan Gluhak, Dragutin Lončar te svi drugi, jer teško je izdvojiti nekog, budući je primjerice Mirjana Brühl (Bosek) doputovala iz Njemačke gdje živi, a mnogi su unatoč zdravstvenih tegoba ipak došli na ovu lijepu godišnjici - reklo je ovo veselo društvo.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Teška nesreća u Zagorju: Kamion udario u ogradu i prevrnuo se na krov, vozač prevezen u OB Zabok
Netko je u Hrvatskoj upravo osvojio više od 100 tisuća eura, evo kamo ide novac!
NESREĆA U ZAGORJU: Automobil se zapalio nakon sudara, tri osobe ozlijeđene
[VIDEO] Dinamo dao slobodno Stojkoviću. On otišao u Zabok i osvojio turnir u biljaru
Policija dobila dojavu o provali pa u stanu našla dilere
Policija objavila sliku ubojice za kojim traga: 'Ako naiđete na Kristijana, ne približavajte mu se'
Međunarodni dan obitelji u DND-u Sveti Križ Začretje
Prognostičar najavio kad opet stižu pljuskovi u Zagorje
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
