Kod Gvardiolovog oca cijene na ribarnici na Dolcu nisu porasle ni za cent
Građani i trgovci ovih dana navikavaju se na uvođenje eura. Neki su cijene zaokruživali na više, neki na niže, a neki su čak i snizili cijene kako ne bi izgubili vjerne kupce i goste.
I dok građane brinu poskupljenja kojih je sve više, ribarnica na zagrebačkom Dolcu ostavila je iste cijene - nisu rasle ni za cent. Riječ je o ribarnici u kojoj radi otac našeg nogometnog reprezentativca Joška Gvardiola, pišu 24 sata.
Tihomir Gvardiol na zagrebačkom Dolcu ribu prodaje još od 2013. godine.
Cijene na ribarnici na zagrebačkom Dolcu za sada su samo preračunate iz kuna u euro i iskazane su u obje valute i tako je kod svih prodavača. Iste cijene bile su i prije nove godine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
POVEĆANJE MIROVINA: Evo kada bi novac mogao sjesti na račune
Turistička zajednica područja Donja Stubica i Gornja Stubica ima novu direktoricu
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
