[HIT VIDEO] 'Moj pes ima više papira nego kaj budu za mene dobili kad umrem'
Danas smo u Klupcima kod Svetog Križa Začretja zatekli nevjerojatno simpatičan par u podnevnoj šetnji.
Antun Horvat (76) i njegov prekrasan ljubimac, trogodišnji njemački ovčar Mak, iskoristili su sučnano vrijeme kako bi protegnuli noge i uživali u prirodi.
Deda Tonček, kako smo ga od milja odmah prozvali, s potpunim je pravom vrlo ponosan na svog ljubimca i kompanjona Maka, kojeg, kaže, nije bilo lako 'nabaviti'.
- Nabavili smo ga preko veze, inače ga ne bi dobili. Došel je iz Pakraca. Čovjek tamo uzgaja i pse za policiju. Mak ima rodovnicu i ne znam koje sve papire... zlatnu plaketicu... Ima više papira nego kaj budu za mene dobili kad umrem. Dobili buju samo smrtovnicu, onu dozvolu za ukop - uz smijeh nam priča duhoviti i simpatični deda Tonček.
Što nam je sve još ispričao, pogledajte u videu:
Prethodni članak
Sljedeći članak
Renata došla prijaviti obiteljsko nasilje pa izudarala dvojicu policajaca
Nestala je Patricija. Od jučer joj se gubi svaki trag, policija moli pomoć
Stručnjak za bojlere otkrio trik koji smanjuje račune
Foto strave na OPG-u: Izgorjele životinje, auti, trakori i priključci! Vlasnica ne prestaje plakati
STRAŠNA TRAGEDIJA: Dvije osobe poginule, troje je ozlijeđenih. Objavljeni su detalji
Prvog siječnja sve im se okreće: Ova 2 znaka u 2026. ulaze s više sreće nego ikada
ZA DLAKU: Zagorec Mario Sušinjak osvojio 3. mjesto na Supertalentu
U 46. godini života preminula zvijezda kultne serije
FOTOGALERIJA: Veselo je i danas bilo u Oroslavju. Šimunić: ''Trudimo se obraniti titulu najljepšeg adventa u Hrvatskoj''
Osma prvenstvena pobjeda sjajnog Zaboka
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
