Hana i Petar su toliko željeli sve sakriti od javnosti, a na kraju je iscurila čak i snimka prvog poljupca
U javnost je procurila i snimka prvog poljupca gospodina i gospođe Grašo
Izgleda da Hani i Petru Graši ipak nije uspjelo sakriti detalje vjenčanja od znatiželjne javnosti. Ne samo da su ih pratili cijelim putem od photoshootinga do ulaska u crkvu, već je u javnost iscurila i snimka njihova prvog poljupca.
Gospodin i gospođa Grašo svoje su sudbonosno 'da' izrekli u crkvi sv. Dominika u Splitu, a svečanu misu predvodio je splitski svećenik, pater Jozo Čirko.
Nakon što je svadba završila, novinar RTL Exkluziva Gordan Vasilj kratko je uspio i porazgovarati sa Petrom Grašom te Tončijem Huljićem. Na pitanje kako se osjeća, sretni Grašo Vasilju je poručio: 'Kao muž', a na istu foru odgovorio je i Tonči rekavši da se osjeća 'kao punac'.
Nakon današnje proslave vjenčanja, par planira i drugu proslavu za prijatelje i suradnike za koju se spominje brojka od čak 500 uzvanika, što je i očekivano za poznate obitelji kao što su Huljići i Grašo. Druga proslava je najavljena za kraj ljeta, nakon što Hana rodi.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
U tijeku velika akcija policije u Zagorju! Poznati su detalji
NOVI DETALJI UŽASA: Žena koja je ubila muškarca i bivšeg je izbola nožem
Preminula mlada sportašica (21)
STRAVA: Žena oštrim predmetom ubila muža
Popularni trgovački lanac počinje prodavati lijekove, kupci do 5. prosinca moraju donijeti važnu odluku
[PROGNOZA VREMENA] Hoće li biti i sunca?
Veliki tjedni horoskop: Evo tko će slaviti, a tko plakati
Poraz kod vodeće ekipe
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
