[FOTO] Popularna hrvatska glumica u tajnosti rodila svoje prvo dijete. Otkriven je i spol bebice
Foto: Screenshoot Instagram
Glumica Mirna Mihelčić (28), koja tumači ulogu Matije Macan u omiljenoj seriji "Kumovi", proteklog tjedna postala je majka. Mirna je rodila djevojčicu, a to je otkrila na društvenim mrežama uz fotografiju nogica malene.
Mirna se zadnji put na društvenim mrežama javila u lipnju prošle godine. Za vijest o trudnoći, pak, Večernji je saznao od njezine kolegice iz "Kumova" Darije Lorenci Flatz, koja je objavila fotografiju na kojoj se vidio trbuščić uz opis: "Zadnji put u ovom broju!".
Više detalja o Mirninom privatnom životu se ne zna, a mlada glumica voli da njezin obiteljski život bude dalje od očiju javnosti.
- Ne bih otkrivala taj dio, volim da moj privatni život ostane takav kao što jest. Uživam u tome što je moj privatni život totalna nepoznanica javnosti- rekla je Mirna jednom prilikom za Večernji list. Tada je progovorila i o želji da se ostvari u majčinskoj ulozi.
Foto: Pixsell
- Kad dođe vrijeme za to, ali svakako bih voljela biti majka. Slažem se s tim da je ženina najljepša uloga ona majčinska i to je sigurno nešto predivno. Veselim se jednog dana postati mama - rekla je Mirna tada i otkrila da je već dugo sretna u ljubavi.
Kako podsjeća Večernji, Mirna u "Kumovima" i sama igra ulogu Matije koja tijekom serije postaje mama te se bori s izazovima modernog života: kako bi bila dobra mama i uspješna poslovna žena. Televizijskoj publici, Mirna je bliska i po ulozi Maruše u "Mrkomiru Prvom". Šaljivom ulogom ova glumica se istaknula kao vrlo talentirana i svestrana. Mihelčić, koja dolazi iz Šibenika, bavila se dugi niz godina i plesom što dodatno pokazuje njezinu svestranost i talent.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Blagdansko iznenađenje stiže na tri adrese – jeste li među njima?
Hrvatski sabor izglasao tzv. 'Bačićeve zakone' koji će utjecati na sve ljude u cijeloj Hrvatskoj
Zagorska policija uhitila 41-godišnjaka, sud mu produžio boravak u zatvoru i poslao ga na liječenje
NOĆNA DRAMA: Policija upala u zabočki kafić, uhitila 32-godišnjaka, a onda se akcija nastavila...
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
