ŽUPANIJSKO IZ NJEMAČKOG: Evo tko su bili najbolji
Na natjecanju je sudjelovalo dvadeset i pet učenika u tri kategorije
Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika za učenike osnovnih škola održano je u srijedu 27. veljače u Osnovnoj školi Josipa Broza Kumrovec.
Na natjecanju je sudjelovalo dvadeset i pet učenika u tri kategorije. Nakon uvida u testove i procjene rezultata, Županijsko povjerenstvo pod predsjedanjem Ane Hamer, zaključilo je da se za Državno natjecanje predlažu:
U kategoriji IA i IB : Jill-Letizia Kantolić (mentor Mirjana Klobučar) iz OŠ Ljudevit Gaj u Krapini, Verena Dagmar Reister (mentor Nikica Sušac) iz OŠ Krapinske Toplice, Marina Mikša (mentor Mirjana Klobučar) iz OŠ Ljudevit Gaj u Krapini, Roberta Bezak (mentor Njina Grbić) iz OŠ Franje Horvata Kiša, Lobor te Lada Hamer (mentor Ana Hamer) iz OŠ Oroslavje.
U kategoriji II: Leon Krklec (mentor Marta Klarić) iz OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko, Nika Meštrović (mentor Božena Žugec) iz OŠ Marija Bistrica, Roberto Šrajbek (mentor Branka Vresk) iz OŠ Ljudevit Gaj Mihovljan, Iva Korade (mentor Branka Vresk) iz OŠ Ljudevit Gaj Mihovljan te Maša Margarin (mentor Martina Kovačec) iz OŠ Augusta Cesarca Krapina.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Mala sredina velikih ljudi: Održana prva od četiri volonterske akcije – u centru mjesta posađeno cvijeće
Kazneno prijavljena: Djevojka koja je pretukla Filipinca ide u pritvor
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
