Mlađi pioniri Gaja iz Mača pobjednici dvoranskog turnira
Završio je 13. Dvoranski turnir u malom nogometu za kategoriju mlađih pionira pobjedom momčadi Gaja iz Mača koji su u zanimljivoj finalnoj utakmici pobijedili momčad Mladosti Marije Bistrice 1 rezultatom 2 : 0.
Završio je 13. Dvoranski turnir u malom nogometu za kategoriju mlađih pionira pobjedom momčadi Gaja iz Mača koji su u zanimljivoj finalnoj utakmici pobijedili momčad Mladosti Marije Bistrice 1 rezultatom 2 : 0.
U utakmici za treće mjesto Tondach je pobijedio Mladost iz Zaboka rezultatom 2 : 1. Za najboljeg igrača turnira proglašen je Matej Hoić iz Tondacha.
Najbolji strijelac turnira je Dino Hrastinski iz Mladosti Zabok, dok je najbolji vratar Dominik Babić iz Mladosti Marije Bistrice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorje: Evo kada stiže pljusak s grmljavinom
Vrućina još jača, evo kad stiže vrhunac toplinskog vala
Drama u Zagorju: Sjekirom razbijao po kući, a zatim napao policajca. Morali ga prisilno vezati
Zagorec podnio prijavu policiji: 'Nisam dobil kredit'
DHMZ podigao razine upozorenja: Crveni alarm za tri regije u Hrvatskoj
Gradonačelnica Zaboka potpisala važan ugovor: 'Drago nam je što smo ostvarili ovo sufinanciranje'
Sve se mijenja preko noći: ova 3 znaka do kraja lipnja ulaze u razdoblje najveće zarade u životu!
Prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Drama u vikendici: Pijana žena vrijeđala i prebila muža - 'Đubre jedno, prodo si me svima!'
Hokejski savez odgovorio Šimuniću na prozivke o 620.000 eura: 'Svi naši računi su uredno evidentirani'
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
Opsjedaju vrtove, voćnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
