Etno udruga 'Zipka' oduševila Zagorce u Jarmini
Načelnik Općine Robert Šplajt uputio je poziv Zavičajnom klubu Zagoraca „KAJ“ za sudjelovanje na manifestaciji „Eko, etno, fletno“ Kumrovec 2018
Proteklog vikenda etno udruga „Zipka“ iz Kumrovca i načelnik Općine Robert Šplajt posjetili su Jarminu i Zavičajni klub zagoraca „KAJ“ koji djeluje na području Vukovarsko-srijemske županije te promiče kulturnu baštinu Hrvatskog zagorja.
Najpoznatiji promotori Općine Kumrovec „Zipka“ svojim nastupom oduševili su kao i Zagorce u Jarmini sklopivši nova prijateljstva i poznanstva. Načelnik Općine Robert Šplajt uputio je poziv Zavičajnom klubu Zagoraca „KAJ“ za sudjelovanje na manifestaciji „Eko, etno, fletno“ Kumrovec 2018.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Od sutra veliko poskupljenje: Usluga koju mnogi koriste skače za 60 posto
Hrvatska pošta ima važnu obavijest za građane: 'Ispričavamo se svim korisnicima'
OBJAVLJENA IMENA: Ovi su Zagorci sudjelovali u velikoj 'narko špediciji', poznati svi detalji
Liječnici otkrili istinu o svinjskoj masti: ‘Ljudi su u zabludi’
Netko u Zagorju upravo osvojio ogroman novac na Lotu. Evo gdje je uplaćen listić
Ana uhvaćena pijana u vožnji: 'Bio je rođendan, pa sam udarila po rakiji'
Zabok i Stubica bolji od Malinska Dubašnice
Povrat poreza: Tko ga dobiva, kada stiže i što trebate prijaviti...
Prevarant se predstavio kao liječnik: Nazvao ženu, tražio novac za 'operaciju kćeri' i uzeo joj zlato
Vincekovo pri kleti Božidara i Božice Vragović: 'Vinograda je u ovom kraju sve manje'
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
