U SKLOPU BADLFESTA TURNIR : ŽOK Toplice poziva na odbojku na pijesku
Turnir odbojke na pijesku će se održati u subotu 22. srpnja i u nedjelju 23. srpnja
ŽOK Toplice, kojeg je nedavno vrlo uspješno pokrenuo Robert Halapir, organizira uz pomoć Vodenog parka Aquae vivae Krapinske Toplice turnire u odbojci na pijesku, koji će se održati u sklopu ovogodišnjeg BadlFesta u Krapinskim Toplicama i to od 22. do 24. srpnja.
U subotu 22. srpnja na rasporedu je turnir za muške ili mix ekipe, a u nedjelju 23. srpnja za ženske ekipe. Kotizacija za nastup iznosi 15 kn za muški i 100 kn za ženski dio natjecanja. Za prva tri mjesta predviđene su novčane nagrade i pehari, a za prvo mjesto i ulaznice za bazen. Počeci su oba dana u 17 sati, a igralište se nalazi kod nogometnog igrališta u Krapinskim Toplicama. U ponedjeljak, također u 17 sati na rasporedu je i turnir za dječje ženske ekipe, samo sa VIP pozivnicama i bez kotizacije, a nagrade su medalje za svakog pojedinca + prigodne nagrade sponzora.
Za sve informacije i prijave dostupan je Robert Halapir na broj mobitel 091 526 4784. Organizatori pozivaju sve ljubitelje ovog atraktivnog ljetnog sporta da se odazovu uz poruku: Odbojka i osvježenje na bazenima, super plan za vrijeme BADLFEST-a!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Nebo nije zaboravilo njihovu dobrotu: Ova 3 znaka od 25. kolovoza čekaju sreća i obilje
Kraj teškim danima za 3 znaka: U rujnu ih čeka toliko sreće da će lebdjeti od radosti
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
