Prihvaćen model LED rasvjete u Krapinskim Toplicama
Općina Krapinske Toplice kreće u rekonstrukciju javne rasvjete, a na posljednjoj sjednici Općinskog vijeća odlučeno je i po kojem modelu. Kratku prezentaciju o toj temi održao je Ante Lovrić iz konzultantske tvrtke 'Consilium'. U svom je izlaganju rekao kako su vijećnici na jednoj od prošlih sjednica izabrali ESCO model zamjene rasvjete, no kako se sve više gradova i općina odlučuje za LED rasvjetu s najmom od 8 ili 6 godina. Naime, proizvođaču se šest ili osam godina, ovisno kako se izabere, plaća najam rasvjetnih tijela nakon čega ona idu u vlasništvo općine ili grada.
– Obzirom na sve sagledane informacije, došli smo do zaključka da bi LED rasvjeta s najmom na šest godina donijela najveće uštede – istaknuo je načelnik Krapinskih Toplica Ernest Svažić, a vijećnici su tu odluku jednoglasno prihvatili.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
Veliki preokret 30. listopada: 4 znaka ulaze u razdoblje novca, uspjeha i sreće!
Kraj teškim danima! Ova 4 znaka u studenome lete od sreće – osmijeh im se vraća zauvijek!
Njihova je ljubav vječna! Ovi parovi horoskopskih znakova stvoreni su za cijeli život!
Bog ih nikad ne zaboravlja: 2 znaka kojima sudbina stalno šalje čuda, sreću i zaštitu
[FOTO] Pogledajte kako je policija s dronovima danas lovila vozače u prekršaju
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
