[ODLIČAN PROGRAM] Još je malo ostalo do ovogodišnjeg osmog izdanja Badlfesta
Osim glazbenih događanja očekuju nas i brojni sportski događaji poput odbojkaškog turnira, trail utrke, ali i Badlov kulinarski kup na temu 'Spa cuisine' - rekao je načelnik Svažić
Osmi po redu BadlFest ove je godine okupio brojna poznata imena hrvatske glazbene scene, a održavat će se od 18. do 21. srpnja.
Prvi dan, četvrtak 18. srpanj rezerviran je za nastup grupe Meritas i Jelene Radan, a koncert počinje u 21 sat u Aleji ispred Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice. U petak 19. srpnja pred publiku BadlFesta, a na lokaciji parkirališta ispred termi Aquae Vivae, dolaze Ljubavnici i Gazde od 22 sata dok a subota 20. srpanj donosi istinski spektakl. Zagorsku će publiku svojim vokalnim umijećem zabavljati Zorica Kondža čiji koncert također počinje u 22 sata.
Posljednji dan, nedjelja 21. srpnja, rezerviran je za najmlađe kada se u poslijepodnevnim satima očekuje nastup Domenice. Kroz sve dane festivala goste očekuje i mnoštvo popratnih događanja poput izložbi, a najmlađi će ponovno moći uživati u lunaparku. Ulaz na sva događanja je besplatan.
- Družimo se podno zvjezdanog neba Krapinskih Toplica od 18. do 21. srpnja - pozivaju organizatori. I načelnik Krapinskih Toplica Ernest Svažić zadovoljan je programom, a najavio je kako goste ove godine očekuje još bogatija gastronomska ponuda za koju će biti zaduženo tamošnje udruženje obrtnika. – Osim glazbenih događanja očekuju nas i brojni sportski događaji poput odbojkaškog turnira, trail utrke, ali i Badlov kulinarski kup na temu 'Spa cuisine' – rekao je Svažić uz riječi da program zasigurno obuhvaća za svakoga ponešto.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Upravo upaljeni generatori: Prijeti nam noćna tuča
HDZ se oglasio o ilegalnom otpadu u Zagorju: 'Za eko-bombu dozvole je izdala KZŽ'
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
[FOTO] Duž pruge planulo nekoliko požara; Uzrok je iskrenje vlaka?
Oteo oružje zaštitaru pa pobjegao: Policija ga pronašla mrtvog u vozilu
Mnogima omiljeni proizvod povlači se iz trgovina: Pronađena opasna bakterija
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
