[BRAVO, CURE] Odbojkašice Toplica bolje od Vinice

Ovom pobjedom Toplice se drže u vrhu, na 3. mjestu

Odbojkašice Toplica 1 nastavile su u subotu natjecanje u 3. A ligi sjever, dok su Toplice 2 bile u 3. B ligi sjever slobodne. Toplice 1 su u 6. kolu dočekale Vinicu. Nakon velike borbe Toplice su stigle do nove pobjede, pa su i dalje na domaćem terenu neporažene, a ukupno u 6 kola imaju 4 pobjede. Bolje su u utakmicu krenule gošće, te su prvi set privele u svoju korist sa 25:20. No, Toplice su smogle snage za preokret i u drugom setu u neizvjesnoj završnici stigle do 25:23. Treći je set ponudio pravu dramu. Vinica je stigla do 22:17 i već osjećala blizinu vodstva 2:1. No, tada Petra Slovenec preuzima servis i uz pomoć kolegica slijedi veliki preokret, pa Toplice dolaze do 25:22. To je na neki način prelomilo utakmicu, pa su Toplice sa 25:18 dobile 4. set i slavile 3:1 pobjedu. Ovom pobjedom Toplice se drže u vrhu, na 3. mjestu, a već sljedećega vikenda gostuju u Areni Varaždin kod ekipe Kitro Varaždin 4. Za Toplice 1 u subotu su nastupile: Ivana Prežigalo (kapetanica), Dora Halapir, Monika Kozjak, Lana Ružak, Tea Čelec, Leona Šoštarko, Jana Ulama, Lea Čižmek, Marija Poljak, Petra Slovenec; Trener: Dario Zagvozda.