800 sudionika na ovogodišnjim Sportskim igrama učenika
Natjecanja su održana u malom nogometu, rukometu, tenisu, stolnom tenisu, šahu, uličnoj košarci, badmintonu, odbojci na pijesku i na parketu, crossu, biciklizmu te novoj disciplini sličnoj graničaru - Zagorski vogenj
Dodjelom medalja i priznanja najboljima, jučer su u Krapinskim Toplicama zatvorene ovogodišnje, 16. po redu, Aquae Vivae sportske igre učenika.
Zamjenica župana Jasna Petek pozdravila je okupljene učenike te uz čestitke na sudjelovanju i uspješnom nastupu podsjetila kako su se natjecanja ove godine u prvoj fazi održavala u Krapini, Zaboku, Pregradi i Mariji Bistrici, dok je sama završnica održana u Krapinskim Toplicama.
- Više od 800 mladih je diljem Krapinsko-zagorske županije sudjelovalo u ovim sportskim igrama, a gotovo 500 njih bilo je i na završnici ovdje u Krapinskim Toplicama - mislim da su to lijepe brojke, koje bi se sljedeće godine mogle i povećati - rekla je zamjenica župana za društvene djelatnosti i posebno istaknula da sportske aktivnosti predstavljaju usvajanje zdravih stilova života, a to su i preventivne aktivnosti za sve vidove neprihvatljivog ponašanja s kojima se susrećemo u našem društvu.
Predsjednik Društva sportskih igara učenika Nenad Sikirica istaknuo je kako organizatori žele djeci omogućiti da se nakon završetka nastave organizirano bave sportom te da se sami učenici aktivno uključe u organizaciju i tako postignu uvjeti da se svi zainteresirani mogu natjecati. Natjecanja su održana u malom nogometu, rukometu, tenisu, stolnom tenisu, šahu, uličnoj košarci, badmintonu, odbojci na pijesku i na parketu, crossu, biciklizmu te novoj disciplini sličnoj graničaru - Zagorski vogenj.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Čokoladna glazura koja se ne raspukne pri rezanju: Samo jedna žlica ovog sastojka daje savršen sjaj
Nema brašna, a juha bogata i gusta: Kuhari u vrelu vodu dodaju 1 namirnicu koja mijenja svaku zapršku!
TUŽNA VIJEST: Preminuo osnivač i dugogodišnji predsjednik zagorskog Oldtimer kluba
Pijani 28-godišnjak uzrokovao prometnu: Četiri osobe završile u OB Zabok
Tjedni horoskop od 16. do 23. ožujka: Mlad Mjesec u Ribama otvara novo poglavlje za tri znaka
Kaos u Zagorju: Pijani vozač udario u prometnu signalizaciju pa sletio van kolnika, slijedi kazna!
Potpisan novi ugovor: Projekt revitalizacije autohtonih zagorskih sorti vinove loze ulazi u novu fazu!
IZBIO POŽAR: Dva građevinska objekta u Zagorju gorjela, stigli detalji!
Važna obavijest: Privremeno se zatvara cesta u Zagorju - krenuli radovi!
Danas provjerite račune: Gotovo 120.000 građana dobit će ‘neočekivano’ povećanje
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
BRZI RAST AQUADENTA S JASNOM VIZIJOM: Od jedne ordinacije do nove lokacije i estetske medicine
Zdravo tlo - zdrava hrana: Kako uzgojiti zdravu hranu u našem povrtnjaku?
Kandidacijske liste za izbore za mjesne odbore općine Sveti Križ Začretje
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
