Zagorcu zagorski derbi
Dvanaesto kolo 4. HNL središte donijelo je jedan od najvećih zagorskih derbija. U Zaboku je Mladost ugostila Zagorca iz
Dvanaesto kolo 4. HNL središte donijelo je jedan od najvećih zagorskih derbija. U Zaboku je Mladost ugostila Zagorca iz Krapine. Domaći trener Smiljanec imao je prilično poteškoća u sastavljanju momčadi jer zbog povrede nije bilo Jurice Tisanića, dok su na prisilnom odmoru zbog kartona bili Golubić i Andabak. Utakmica je riješena u 55. minuti. Štrok je odlično probio lijevu stranu ubacio u sredinu do Marjanovića koji trese mrežu.
Vrlo malo je nedostajalo momčadi Inkopa da iznenadi favorizirani ZET. Vodio je Inkop u gostima i 1:0 i 2:1, da bi izgubio utakmicu u sudačkoj nadoknadi. Nakon što je u prošlom kolu bilo bolje od Mladosti, Špansko je i u ovom kolu uzelo sva tri boda jednom zagorskom klubu. U Bedekovčini su protiv Tondacha slavili 2:1.
Još je danas odigrana i utakmica između Ogulina i Tekstilca Ravnice. Ogulin je slavio 3:1.
Momčad Klanjca sutra dočekuje Trešnjevku. Još igraju Trnje - Dubrava, Ilovac - Sloga i Kustošija - Ponikve.
Iako s utakmicom manje vodi i dalje Trnje. Mladost je druga, a Tekstilac treći. Četvrto je Špansko, dok je ZET peti. Šesta je Sloga Gredelj koja bi u slučaju sutrašnje pobjede u Ilovačkoj šumi preskočila i Mladost i Tekstilca, a ako Trnje bude poraženo od Dubrave mogli bi čak zasjesti i na vrh poretka. Slijede Ogulin i Ilovac, dok je Tondach pao na 9. mjesto. Zagorec je 10., Ponikve 11., a Trešnjevka 12. Slijede Dubrava i Inkop sa istim brojem bodova, dok su na samom začelju Klanjec i Kustošija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Skida trbuh i čisti crijeva do jutra: Popijte ovo prije spavanja i izbacite sve što ste pojeli tijekom dana
Pokušaj ubojstva: Nožem teško ozlijedio muškarca na terasi kafića
Novi baby boom u Zagorju: Rođeno 28 beba, ovo je popis rodilja
U bolnici preminuo ubojica šefa zagorske krim policije Roberta Grilca
Teška nesreća u Zagorju: Kamion udario u ogradu i prevrnuo se na krov, vozač prevezen u OB Zabok
Porazi zagorskih klubova u četvrtom ranog hrvatskog nogometa. Prvenstvo je riješeno
Prekretnica od 20. svibnja: Ova 2 znaka postaju magnet za novac, novac im se lijepi za prste
Krapinski kickboxing klub osvojio dvije bronce na Prvenstvu Hrvatske u Zaboku
Završio je jako važan zagorski derbi. Bilo je svega
Zaslužena sreća stiže do 31. svibnja: Ova 4 znaka ulaze u razdoblje najvećeg blagoslova, život im se mijenja iz korijena
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
