Toni Potrebić će u Krapini slaviti mladu misu
Za župu te Grad Krapinu veliki je to i značajan događaj s obzirom da je župa imala mladomisnika prije 66 godina koju je tada proslavio vlč. Ivica Hršak
U subotu 9. lipnja za svećenike se zaredilo sedamnaestorica mladića, među kojima su i četvorica Zagoraca: Toni Potrebić iz Krapine, Alen Vrbek iz Svetog Križa Začretja, Kristijan Tušek iz Mihovljana i Matija Novački iz Lobora. Svoje mladomisničko slavlje već je proslavio vlč. Kristijan Tušek.
Mlada misa zasigurno je jedan od najvećih događaja u životu svakog svećenika, a ove nedjelje 08. srpnja u župi sv. Nikole biskupa u Krapini. Mladu misu će slaviti vlč. Toni Potrebić. Tim se povodom u krapinskoj župi od četvrtka organizira trodnevni program duhovne pripreme, koji počinje svakodnevno u 19.00 u župnoj crkvi. Nedjeljna svečanost počinje ispred roditeljske kuće u 9.00 sati gdje će mladomisnik primiti blagoslov roditelja, a zatim u procesiji krenuti prema crkvi. U 10.00 sati slijedi Mlada misa vlč. Tonija Potrebića na kojoj će propovijedati vlč. Andrija Miličević, pomoćni duhovnik Nadbiskupskog bogoslovnog sjemeništa u Zagrebu.
Marijanska pobožnost i pojedinačni mladomisnički blagoslov održati će se u crkvi Majke Božje Jeruzalemske na Trškom Vrhu s početkom u 18 sati.
Za župu te Grad Krapinu veliki je to i značajan događaj s obzirom da je župa imala mladomisnika prije 66 godina koju je tada proslavio vlč. Ivica Hršak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
