Sniženja do 70 posto
Autor Ivančica Jurčević Nakon novogodišnje kupnje koja je mnogima opustošila novčanike, došlo je vrijeme rasprodaja. Ve
Autor Ivančica Jurčević
Nakon novogodišnje kupnje koja je mnogima opustošila novčanike, došlo je vrijeme rasprodaja. Većina trgovaca u Krapini snizila je cijene od polovice siječnja, a kod nekih sniženja traju od Nove godine.
Kineski dućan, koji je u Krapini otvoren oko godinu dana, nudi raznu robu, od odjeće, obuće, igračaka i ostalih potrepština za kuću, proteklog je tjedna zatvorila inspekcija Ministarstva financija, pa je do daljnjega Kineski dućan zatvoren.
Tu je bez obzira na sniženja, roba uvijek upola cijene. Za sve koji žele obnoviti zimsku garderobu, pravo je vrijeme za šetnju po trgovinama.
Ipak prema mišljenjima kupaca daleko je to od pravih rasprodaja. Od kvalitetnije robe svakako su primamljiva sniženja u "Big staru", gdje se muške traperice prodaju po 95 kuna, kao i mladenačke majice po 55 kuna, a kvalitetne trenirke po 190 kuna. Kompletan tekstilni asortiman snižen je 50 posto u butiku "Šir".
Do 50 posto snižena je i roba u "Mustangu". U ostalim trgovinama, primjerice, u trgovini "Pantera" primaljive cijene imaju od prosinca. Nude odjeću za cijelu obitelj i povoljne mogućnosti s odgodom plaćanja sve do Uskrsa.
U ostalim trgovinama, unatoč reklamama sniženi su samo pojedini artikli. A neki su odlučili rasprodati sezosku robu, pa je sniženje i do 70 posto.
Izvor: Večernji list
Prethodni članak
Sljedeći članak
NIJE GOTOVO: Vraćaju se oblaci, jak vjetar, kiša i snijeg
FOTO i VIDEO IZ ZRAKA: Poplava kod Zaboka, voda ušla i u kuće
Užas na obilaznici: Ograda prošla kroz auto, vozač mrtav. Još četvero ljudi ozlijeđeno
Nesvakidašnja scena u Zagorju: Vepar viđen usred dana: 'Ulazio nam je u vrtove'
DVD Zabok izabralo novo vodstvo: Novi predsjednik naš poznati liječnik
Drama na utakmici u Zagorju: Igrač helikopterom Hitne odvezen u Zagreb
Dva pogotka Kegelja za zasluženo slavlje zabočke Mladosti
Presudio je jedan gol
Tarot horoskop od 30. ožujka: Jedna karta mijenja sve, saznajte što sudbina sprema vašem znaku
Zabili 59 golova
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
