Predstavljeni kandidati za lokalne izbore Domovinskog pokreta u Krapinsko-zagorskoj županiji
Domovinski pokret predstavio je u Krapini Davora Dretara kao svog kandidata za župana Krapinsko-zagorskog župana i njegovog zamjenika Mladena Ptičara
Domovinski pokret predstavio je u Krapini Davora Dretara kao svog kandidata za župana Krapinsko-zagorskog župana i njegovog zamjenika Mladena Ptičara, predsjednika Podružnice DP KZŽ-e ali i kandidate i kandidatkinje za gradonačelnice/ke i načelnice/ke. Objavljivanju kandidature nazočili su potpredsjednik Sabora te predsjednik Domovinskog pokreta Miroslav Škoro i glavni tajnik Domovinskog pokreta Darijo Žepina.
Davor Dretar je u svome govoru istaknuo kako svima nudi iskrenu, poštenu i jasnu politiku. - Naša županija ima pravo i mogućnost biti jedna od vodećih županija na gospodarstvenom, turističkom i društvenom planu jer za to imamo ljudske potencijale koje će svojom sposobnošću omogućiti da stvaramo bolju sliku Hrvatske i bolju sliku našeg društva, naših županija, općina i gradova – rekao je Dretar.
Predsjednik Domovinskog pokreta Miroslav Škoro istaknuo je kako je vrijeme da „zdignemo svoje glave“. Danas smo ovdje da objedinimo sve oko nas, da budemo magneti koji će zajedno sa mnom napraviti neke promjene. Najveći je blagoslov danas ovdje u Krapini činjenica da smo predstavili nove i kvalitetne ljude koji su ta snaga koja će unijeti te promjene bez zadrške ali čista i jaka srca – rekao je Škoro.
Predstavljeni su kandidati i kandidatkinje: za grad Krapinu Dražen Strabić, za grad Pregradu Vesna Liber, za Oroslavje Marija Kranjc, za Zlatar Dubravko Popijač, a za Donju Stubicu Brankica Bubanko.
Kandidati za čelne ljude općina su Tatjana Hikec za Gornju Stubicu, Reno Janeš za Stubičke Toplice, Franjo Horvat za Petrovsko te Mirko Šivalec za Sveti Križ Začretje. - Svi oni zajedno čine snagu i jakost Domovinskog pokreta na području Krapinsko-zagorske županije. Uslijedit će pojedinačno predstavljanje s konkretnim programima vezanih uz njihov kraj kao i onih koji još nisu objavili svoju kandidaturu u gradovima i općinama u kojima se nalaze naši Ogranci – kažu u DP – u.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Grad Zabok ulazi u završnu fazu projekta PARKS
Lidl povukao popularni proizvod zbog prisutnosti bakterije Bacillus cereus: 'Vratite ga u bilo koju našu trgovinu'
Zapalila se kamp kućica na A1! Stvara se kilometarska kolona u smjeru Zagreba
Za djevojčicu Nives: U Zagorje dolazi ''neobični'' svećenik koji vjeru živi na potpuno drugačiji način
[FOTO i VIDEO] 40 vatrogasaca satima gasilo požar u Zagorju: 'Termokamera je pokazala podzemne požare'
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
