Pijani maloljetnik pao s mopeda i teško se ozlijedio
U petak, 23. kolovoza oko 23.20 sati u mjestu Podgora Krapinska kod Krapine, dogodila se prometna nesreća
Foto: Arhiva
U petak, 23. kolovoza oko 23.20 sati u mjestu Podgora Krapinska kod Krapine, dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozljede.
Do prometne nesreće došlo je kada 17-godišnji hrvatski državljanin upravljajući mopedom pod utjecajem alkohola (1,30 g/kg), moped u kretanju nije držao na potrebnoj udaljenosti od desnog ruba kolnika, te je prešao na bankinu i sletio van desnog ruba kolnika gdje je udario u metalnu ogradu.
U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede koje nisu opasne po život zadobio je vozač mopeda kojemu je liječnička pomoć pružena u Općoj bolnici Zabok, gdje je zadržan na daljnjem liječenju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Grmljavinsko nevrijeme stiže u Zagorje – Božarov otkriva kada se očekuje promjena vremena
STRAVIČNA NESREĆA U ZAGORJU: Jedna osoba izgubila život, cesta zatvorena za promet
Užas u Zagorju: Muškarac pao pod traktor, poginuo na mjestu
Upaljeni generatori protiv tuče: Evo gdje prijeti najveća opasnost
Tuča uništila vinograde i voćnjake: 'Ja ovo u životu nisam doživio'
Zasluženi uspjeh stiže za 3 znaka 5. srpnja – konačno dobivate više nego što ste ikad zamišljali
Kulturni centar nazvat će po nedavno preminulom zagorskom velikanu
Novi udar na džepove hrvatskih građana: 'Od jeseni će računi biti veći za 8 posto'
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
