Organizirano prikupljanje božićnih drvaca
Od 10. do 14. siječnja
Krakom d.o.o. Krapina obavijestio je građane da i ove godine provodi akciju organiziranog prikupljanja božićnih drvaca. Prikupljanje će se provesti u periodu od 10. do 14. siječnja sukladno rasporedu odvoza spremnika za reciklabilni otpad.
- Mole se cijenjeni korisnici da svoja drvca stave uz spremnik ili na prvu zelenu površinu na način da se ne ometa promet te da je moguć pristup specijalnom vozilu za odvoz otpada. Drvca će se prikupljati zasebno od reciklabilnog otpada i predati na oporabu ovlaštenom zbrinjavatelju specijaliziranom za izradu biomase – kažu u Krakomu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Strašan požar u Zagorju: Vlasnik i susjedi spriječili širenje
Savršena salata od kupusa za nekoliko minuta: bacite ribež i nož, jedan alat iz ladice radi ono što vaša ruka ne može
Čudesna biljka iz vrta: Vraća snagu, pomaže izbaciti sluz te tjera komarce i miševe
Veliki kaos na autocesti: U lančanom sudaru razbijeno šest vozila, stoji se u kolonama - 'Ovo je potpuni kaos'
Poznata hrvatska pjevačica osula paljbu po kolegama: 'Otpratite me i nemojte mi se javljati'
[FOTO] Spektakl u Zagorju: glazbena legenda raspjevala prepuni Oro trg
Tjedni horoskop od 17. do 23. kolovoza: Evo kome Sunce, Merkur i Venera donose veliki preokret
[VIDEO] Zagorski vatrogasci sretno se vratili s omiškog područja
Što im više titrate, to su gori: 3 znaka kojima nitko ne može ugoditi, makar im sve bilo po volji
Ovaj znak od 1. rujna ima blagoslov s neba: Sve što dotakne pretvara u zlato
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
