Krapina: Darovi Društvu za pomoć Metalno retardiranim osobama
Pri kraju još jedne uspješne godine, Društvo za pomoć Metalno retardiranih osoba KZŽ upriličilo je završno svečano dru
Pri kraju još jedne uspješne godine, Društvo za pomoć Metalno retardiranih osoba KZŽ upriličilo je završno svečano druženje.
Druženju su se pridružile i predstavnice udruge Hrvatska žena Krapina koje su tom prigodom predsjednici društva Štefici Ranički uručile donaciju od 6.000 kuna.
Donacija je namijenjena za provođenje aktivnosti projekta ”Ljetna škola razvijanja osobnosti djece s teškoćama u razvoju” koja je ove godine u velikoj mjeri senzibilizirala javnost za potrebe ove djece.
Za prigodno darivanje članova društva pobrinula se tvrtka dm – drogerie markt iz Zagreba darujući svoje proizvode, a čiji je predstavnik i sam nazočio darivanju. Da ugođaj druženja bude potpun, svoj doprinos u kolačima dale su majke članova i prijatelji udruge. - U poslovnom smislu u ove predblagdanske dane,
Društvo je posebno razveselila odluka Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa o sufinanciranju naših projektnih aktivnosti u 2009. godini, što nam daje razloga za optimizam u ovim danima najave teške godine – istaknula je voditeljica udruge Jasna Vukoja. Druženje je završeno razmjenom dobrih želja i poklona.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati zagorski direktor i političar
[FOTO i VIDEO] U Zaboku otvoren prvi McDonald's u Zagorju! Pogledajte kako izgleda
NOĆNA DRAMA: Policija upala u zabočki kafić, uhitila 32-godišnjaka, a onda se akcija nastavila...
ALARMANTNO STANJE: Bolest hara Hrvatskom. Učionice prazne, ljekarne i hitne prepune
Općina Lobor dodijelila 12 novčanih potpora roditeljima novorođenih mališana
Doktor osumnjičen da je godinama seksualno zlostavljao i drogirao maloljetnike ide u zatvor
Muškarac vratio ženi dug u lažnim eurima, a ona ih trošila u dućanima
Proračun Zagorskih Sela za 2026. iznosi preko 3 milijuna eura, načelnica otkriva planove
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
