Izbio je požar u stambenoj zgradi
Jučer, oko 9.30 sati u Krapini izbio je požar u stambenoj zgradi u stanu, vlasništvo 33 - godišnje hrvatske državljanke.
Jučer, oko 9.30 sati u Krapini izbio je požar u stambenoj zgradi u stanu, vlasništvo 33 - godišnje hrvatske državljanke.
Požar je u 9.40 sati u potpunosti ugašen od strane djelatnika Javne vatrogasne postrojbe Krapina i DVD-a Krapina.
Obavljenim očevidom utvrđeno je da je u kuhinji u vrijeme dok nikoga nije bilo u stanu došlo do zapaljenja nepoznate tvari na uključenom plinskom štednjaku. Tom prilikom došlo je do nagorijevanja visećih elemenata kuhinje i drvenog stropa, te zacrnjenja zidova u kuhinji, dnevnom boravku i dijelu hodnika. Isto tako je utvrđeno da je stanarka po saznaju za požar ušla u stan, te je zbog udisaja dima vozilom Hitne medicinske pomoći prevezena u Opću bolnicu Zabok. Materijalna šteta cijeni se na nekoliko tisuća kuna.
U svezi navedenog događaja podnijeto je Posebno izvješće Općinskom državnom odvjetništvu u Krapini.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
Od sutra veliko poskupljenje: Usluga koju mnogi koriste skače za 60 posto
Vladimir Pleško izabran za predsjednika Zajednice utemeljitelja HDZ-a KZŽ
Krapina na krilima Đurkana uvjerljivo slavila protiv Ksavera
Sudar 2 automobila: Policija na terenu
[VIDEO I FOTO] Spuntali se Gupčevi kmeti: 'Napali bumo Tahyja jenput za navek!'
ZAGORSKA NOĆ: Kolar: ‘Hvala svima koji volite, radite i živite za Zagorje’
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
