Ines Petanjko najbolja natjecateljica turnira u light contactu!

KICKBOXING KLUB KRAPINA SUDJELOVAO NA 10. MEMORIJALU JOSIP JOVIĆ 2022.

Članovi Kickboxing kluba Krapina sudjelovali su na 10. Memorijalu Josip Jović 2022. u Slunju gdje je sudjelovalo 202 natjecatelja iz 32 kluba.

Viktorija Skosples i Latica Kukovačec po prvi su put sudjelovale na turniru obje u kategoriji do 42 kg među mlađim kadetkinjama. U kategoriji početnica obje su osvojile 3. mjesto, a isti su rezultat ponovile su i u kategoriji mlađih kadetkinja.

Timotej Kukovačec među dječacima početnicima +36 kg na svom prvom turniru također je osvojio 3. mjesto, kao i Iris Nežmah među starijim kadetkinjama do 50 kg.

Antonela Cesarec u svojoj kategoriji nije imala protivnica pa je sudjelovala u kategoriji juniorki do 65 kg i osvojila 2. mjesto.

Nikolina Rebić među starijim kadetkinjama preko 65 kg nakon dvije izvrsne pobjede osvaja 1. mjesto, a Ines Petanjko među starijim kadetkinjama do 55 kg osvaja 2. mjesto.

Ines Petanjko također je sudjelovala i u disciplini light contact gdje je sa dvije savršene pobjede od 3:0 osvojila 1. mjesto i proglašena je za najbolju natjecateljicu turnira u disciplini light contact što je organizator turnira Kickboxing klub Škorpion nagradio sa peharom.

Zaist vrijedan uspjeh kluba jer je u svoje vitrine „pospremio“ dva zlata, dva srebra i čak šest bronci.