Imali najvatreniji doček Nove godine, pirotehničkom raketom izazvali požar
Do požara je došlo uslijed pada pirotehničke raketa na drveni gospodarski objekt, kojom prilikom se zapalila kukuruzovina te se vatra proširila na cijeli objekt koji je izgorio....
Foto: Arhiva
Jučer, 1. siječnja 2014. godine oko 0.30 sati u mjestu Laz Bistrički, buknuo je požar na gospodarskoj zgradi u suvlasništvu 46 i 58- godišnjih hrvatskih državljanina.
Požar su u 3.15 sati ugasili pripadnici Javne vatrogasne postrojbe Zabok, Ispostave javne vatrogasne postrojbe Marija Bistrica i DVD-a M. Bistrica.
Do požara je došlo uslijed pada pirotehničke raketa na drveni gospodarski objekt, kojom prilikom se zapalila kukuruzovina te se vatra proširila na cijeli objekt koji je izgorio.
Materijalna šteta cijeni se na oko 75 tisuća kuna.
Isto tako, oko 13 sati u mjestu Dugnjevec, buknuo je požar na obiteljskoj kući u vlasništvu, 51-godišnjeg hrvatskog državljanina.
Požar su u 14.50 ugasili pripadnici Javne vatrogasne postrojbe Zabok i DVD-a Kumrovec.
Do požara je došlo uslijed pregrijavanja dimovodne cijevi peći, kojom prilikom se zapalila drvena zidna obloga u kuhinji obiteljske kuće, te se požar proširio na drvenu konstrukciju krova koja je izgorjela.
Materijalna šteta cijeni se na oko 50 tisuća kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Sudbina im konačno vraća osmijeh: 4 znaka kojima kolovoz donosi kraj muke i početak boljeg života
Dea Presečki sama pješači 280 kilometara Camina u plemenitu svrhu. I vi možete pomoći
LIJEPA VIJEST: U Zagorju proteklog tjedna rođene 24 bebe, evo tko su i odakle njihove mame
Samo 307 Zagoraca je ima: Za branje gljiva bez dozvole kazne su enormne. Evo iznosa
[FOTO i VIDEO] Skršio inox stupove u Zaboku i pobjegao, očevid je u tijeku
Ova dva horoskopska znaka jedva čekaju kraj ljeta
Novi Društveni dom u Donjem Hruševcu poprima svoj konačni oblik
Mladi hrvatski nogometaš (18) tragično preminuo u nesreći
Uređenje igrališta Dječjeg vrtića Zlatni dani
Zagorje: Sudarila se tri automobila, jedna osoba prevezena u OB Zabok
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
